Het aanbod van Videoland is iedere dag in beweging. Nieuwe titels komen erbij en tegelijkertijd verdwijnen er ook films of series omdat de rechten hiervan verlopen. Dagelijks houden we dan ook het actuele Videoland aanbod bij.

Zelfs al vooruit kijken

Videoland biedt een zeer gevarieerd aanbod aan. Doordat RTL eigendom is van de video-on-demanddienst is het archief van de televisiezender ruimschoots benut. Zo vind je veel bekende oude series terug. Daarnaast worden actuele programma’s ook volop toegevoegd aan het aanbod. Denk bijvoorbeeld aan Goede Tijden, Slechte Tijden, The Voice en Temptation Island. Het leuke daarbij is dat je de afleveringen vaak al eerder op Videoland kunt kijken dan op RTL.

Zeer gevarieerd aanbod

Het Videoland aanbod biedt daarnaast nog veel meer. Zo zijn er ontzettend veel films en series te vinden, zowel Nederlandse als internationale. Helaas zijn rechten en licenties nooit eeuwig. Er verdwijnen dan ook wel eens titels, hierover proberen we je zo goed mogelijk te informeren via de Verwijderlijsten. Ook bestaat het aanbod uit documentaires, realityseries en cabaretshows. Voor de kinderen is er tevens heel wat te beleven. Er is een apart aanbod voor kids, met daarin onder meer nagenoeg alle programma’s van Studio 100. Videoland heeft namelijk een deal met deze Belgische maker van onder meer K3, Kabouter Plop en Bumba.

Wekelijkse series

Videoland slaagt er ook steeds vaker in om al in een vroeg stadium internationale series aan te kopen. Deze series verschijnen niet alleen in het aanbod van Videoland, ze lopen vaak zelfs mee met de uitzendingen in de Verenigde Staten. De afleveringen komen dan al een dag na de uitzending in Amerika in het aanbod van Videoland, zo hoef je dus nooit meer iets te missen.

Videoland Aanbod

Laatst gewijzigd: 1 november 2019
TitelGenreJaarIMDbToegevoegd
Love Island Nederland (39 afl.)Programma2019-2019-11-01
GTST Classics (4 seizoenen + S05E063)Drama1993-2019-11-01
The Bold Classics (2 seizoen + 81 afl.)Drama19873.52019-11-01
Bold and the Beautiful (5 seizoenen + 94 afl.)Drama20193.52019-11-01
Goede Tijden, Slechte Tijden (4 seizoenen + S05E53)Drama2019-2019-11-01
24 Uur in de E.R. (3 seizoenen + 10 afl.)Programma2018-2019-11-01
Beau (44 afl.)Talkshow2019-2019-11-01
Robinson Confessions (4 afl.)Programma2019-2019-11-01
De Hel van '63Drama20096.32019-11-01
Dubbelleven (1 seizoen)Drama20106.82019-11-01
Sinterklaas en de LiedjesPietjes (1 seizoen)Kinderen2019-2019-11-01
Het Perfecte Plaatje (2 seizoenen + S04E01)Reality2019-2019-10-31
Hoe Zal Ik het Zeggen (2 afl.)Programma2019-2019-10-31
La Carihuela (2 afl.)Programma2019-2019-10-31
Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt (1 afl.)Programma2019-2019-10-30
Paradise Hotel (1 seizoen)Reality2019-2019-10-30
De Villa (2 afl.)Programma2019-2019-10-30
Jan Houdt Hoop (1 afl.)Programma2019-2019-10-30
Verslaafd (seizoen 8 + S09E04)Programma2018-2019-10-29
De Sleutel (3 afl.)Programma2019-2019-10-29
Beyblade Burst (3 seizoenen)Anime20177.52019-10-29
Star TrekSci-Fi20097.92019-10-29
Star Trek Into DarknessSci-Fi20137.72019-10-29
Expeditie Robinson (seizoen 18, 19, S20E09)Programma2019-2019-10-28
Expeditie Robinson Eiland Praat (S02E09)Talkshow2019-2019-10-28
Holland's Next Top Model (2 seizoenen + S12E10)Reality2019-2019-10-28
Dancing With the Stars (1 seizoen)Programma2019-2019-10-28
RTL Autowereld (8 afl.)Programma2019-2019-10-28
RTL Transportwereld (8 afl.)Programma2019-2019-10-28
Hour Of Power (8 afl.)Programma2019-2019-10-28
Nienke & Resley Weten Het Zeker (1 afl.)Programma2019-2019-10-28
Molang Halloween SpecialKinderen2019-2019-10-27
De Bouwbroers (9 afl.)Programma2016-2019-10-27
Rise of the GuardiansFamiliefilm20127.32019-10-27
Temptation Island USA (1 seizoen +S02E04)Reality2019-2019-10-26
Eigen Huis en Tuin (2 seizoenen + S36E09)Programma2019-2019-10-26
Love Island: Het Thuisfront (1 seizoen, S02E05)Programma2019-2019-10-26
The Masked Singer (5 afl.)Programma2019-2019-10-26
Horrorhuurders & Huisjesmelkers (2 seizoenen)Programma2018-2019-10-25
Eerste Hulp Bij Festivals (1 seizoen)Programma2019-2019-10-25
Death at the Mansion: Rebecca Zahau (1 seizoen)Docu2019-2019-10-25
The Killing Season (1 seizoen)Docu20167.62019-10-25
PEN15 (1 seizoen)Komedie2019-2019-10-25
The Sheriffs Are Coming (1 seizoen)Programma2019-2019-10-25
De Alarmcentrale: Pech Onder De Zon (8 afl.)Programma2019-2019-10-24
Praat Nederlands Met Me 1 seizoen + 1 afl.))Programma2019-2019-10-24
Rooijakkers Over de Vloer (1 afl)Programma2019-2019-10-24
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2019-10-24
Curfew (1 seizoen)Actie20195.32019-10-24
Ranking the Stars (1 seizoen)Programma2019-2019-10-23
Voor de Rechter (5 seizoenen)Reality2019-2019-10-23
De Deurwaarders (6 seizoenen)Reality2019-2019-10-23
Student en SekswerkerDocu2019-2019-10-22
Sext Up KidsDocu2012-2019-10-22
De Kleine ZeemeerminMusical2019-2019-10-22
Monsters vs. AliensFamilie2009-2019-10-22
Transformers: Rescue Bots Academy (1 seizoen)Kinderen2019-2019-10-22
Ons Huis Vol Spullen (1 seizoen)Programma2019-2019-10-21
This Close (2 seizoenen)Drama20187.32019-10-21
Gek van GelukRomance20175.32019-10-20
Taboe (1 seizoen)Programma2019-2019-10-19
Paranormal Activity: The Ghost DimensionHorror20154.62019-10-19
Light as a Feather (1 seizoen)Thriller20186.52019-10-18
Chantal’s Pyjama Party (7 afl.)Programma2019-2019-10-17
Meisje van Plezier (2 seizoenen)Drama20197.32019-10-17
Het Spijt Me (1 seizoen)Programma2019-2019-10-16
My Little Pony: Rainbow Road TripKinderen2019-2019-10-15
GodfatherCrime19729.22019-10-15
Godfather IICrime19749.02019-10-15
Godfather IIICrime19907.62019-10-15
The Repair Show (1 seizoen)Programma2019-2019-10-14
Poltergeist II: The Other SideHorror19865.72019-10-14
The Texas Chainsaw Massacre 2Horror19985.62019-10-14
Poltergeist IIIHorror19884.72019-10-14
The Silence of the LambsHorror19918.62019-10-14
Child's PlayHorror19886.62019-10-14
Ghosts of DarknessHorror20175.52019-10-14
A Dark SongHorror20166.12019-10-14
PledgeHorror20185.42019-10-14
I Am Not a Serial KillerHorror20166.22019-10-14
The Belko ExperimentHorror20166.12019-10-14
The Manson Family MassacreHorror20193.32019-10-14
PoltergeistHorror20154.92019-10-14
Wish UponHorror20175.02019-10-14
CarrieHorror19767.42019-10-14
TerrifierHorror20185.62019-10-14
Familie Kruys (5 seizoenen)Komedie2019-2019-10-13
Constantijn, Meer Dan een PrinsDocu2019-2019-10-13
Mees Kees: Langs de LijnFamilie20166.02019-10-13
Love Check-up (1 seizoen + S02E01)Programma2019-2019-10-12
How To Train Your DragonFamilie20108.12019-10-12
Juf Roos (4 seizoenen)Kinderserie2019-2019-10-12
Killing Eve (2 seizoenen)Thriller20198.32019-10-11
The Big Music Quiz (3 seizoenen)Spelshow2019-2019-10-10
Hoofdzaken: ShocktherapieDocu2019-2019-10-10
Najib Amhali - Alles Komt GoedCabaret2012-2019-10-10
Je Kent Me Toch Schat (1 seizoen)Programma2019-2019-10-09
Foute Vrienden op Vakantie (1 seizoen)Programma2019-2019-10-09
Het Regent Gehaktballen (2 seizoenen)Kinderen20183.22019-10-09
Ver Van Huis (1 seizoen)Programma2019-2019-10-08
LEGO Ninjago Fire & Ice (1 seizoen)Kinderen2019-2019-10-08
Dream HouseThriller20116.02019-10-08
The Voice of Holland (seizoen 4 t/m 9)Talentenjacht2019-2019-10-07
Criminal Minds (14 seizoenen)Crime20178.12019-10-07
Glow Up: Britain’s Next Make-Up Star (1 seizoen)Programma2019-2019-10-07
HachiFamilie20098.12019-10-06
Alles voor ElkaarKomedie20175.32019-10-06
Sherlock GnomesFamilie20185.12019-10-05
Four Weddings and a FuneralRomance19947.02019-10-04
Four Weddings and a Funeral (1 seizoen)Romance20197.02019-10-04
Terminator: GenisysActie20156.42019-10-04
The Handmaid's Tale (film)Drama19906.02019-10-03
Legacy of Music: Van Dik HoutDocu2019-2019-10-03
Ronald Goedemondt - De R van RonaldCabaret2014-2019-10-03
The TerminatorActie19848.02019-10-02
Dossier van den Heuvel (2 seizoenen)Programma2019-2019-10-01
A Christmas In TennesseeRomance20187.02019-10-01
A Christmas Tree MiracleDrama20136.72019-10-01
A Princess for ChristmasRomance20116.42019-10-01
A Very Country ChristmasRomance20176.12019-10-01
Back to ChristmasDrama20145.72019-10-01
Beverly Hills ChristmasDrama20153.12019-10-01
Christmas CupcakesDrama20186.82019-10-01
Christmas MixDrama20146.02019-10-01
Hometown ChristmasRomance20186.42019-10-01
Jingle BelleRomance20186.42019-10-01
My Christmas DreamRomance20176.32019-10-01
The Christmas ContractRomance20187.02019-10-01
The Christmas PactRomance20186.02019-10-01
World War ZActie20137.02019-10-01
A Christmas StarKinderen20165.32019-10-01
Casper en Emma - Een Vrolijk KerstfeestKinderen20156.22019-10-01
Casper en Emma op WintersportKinderen20146.62019-10-01
De Familie KerstKinderen20145.22019-10-01
De SneeuwkoninginKinderen20125.52019-10-01
Niko 2Kinderen20125.72019-10-01
Niko en de Vliegende BrigadeKinderen20086.12019-10-01
RangoFamilie20117.22019-10-01
Santa & MeKinderen2013-2019-10-01
When Santa Fell to EarthKinderen20115.82019-10-01
Billionaire Babies at ChristmasDocu2018-2019-10-01
Keeping Up With the Kardashians (2 seizoenen)Reality20192.72019-09-30
A Very Merry Toy StoreRomance20175.42019-09-30
Christmas in MississippiRomance20176.52019-09-30
My Christmas PrinceRomance20175.22019-09-30
Four Christmases and a WeddingRomance20176.02019-09-30
Snowed-Inn ChristmasRomance20177.42019-09-30
DorstKomedie20186.02019-09-29
Vampierzusjes 2: Vleermuizen in je BuikKinderen20165.42019-09-28
Mr. Mercedes (2 seizoenen + S03E01)Thriller20198.02019-09-27
Manhunt: Catch Me If You Can (1 seizoen)Reality2019-2019-09-27
Temptation Island VIPS (2 seizoenen)Reality2019-2019-09-26
Oude LiefdeDrama20176.12019-09-26
Tineke Schouten - Posi-TienCabaret2015-2019-09-26
The First Monday in MayDocu2016-2019-09-25
The Cold Light of DayThriller20144.92019-09-25
Love Island UK The ReunionProgramma2019-2019-09-24
DreddActie20127.12019-09-24
Wendy & DixieKinderen20185.62019-09-24
Love Island UK (5 seizoenen)Reality2019-2019-09-23
Good TimeDrama20177.32019-09-22
Huisvrouwen Bestaan NietKomedie20176.72019-09-22
Bob de Bouwer - Mega MachinesKinderen2017-2019-09-22
The Voice Senior (2 seizoenen)Programma2019-2019-09-21
Death WishActie20186.42019-09-20
Surviving R. Kelly (1 seizoen)Docu20197.62019-09-20
Temptation Gossip (3 seizoenen)Programma2019-2019-09-20
Youp van 't Hek - LichtCabaret2017-2019-09-19
Love Island De ReünieProgramma2019-2019-09-19
De Moord Op Tob Cohen: Een Special van John van den HeuvelDocu2018-2019-09-18
De Pornogeneratie (1 seizoen)Docu2019-2019-09-17
Bakugan Battle Planet (1 seizoen)Kinderen20186.32019-09-17
Hudson & Rex (1 seizoen)Crime20196.32019-09-16
Tomb RaiderActie20186.32019-09-15
Casper en Emma op SafariKinderen20166.22019-09-14
LEGO Friends: Girls On A Mission (2 seizoenen)Kinderen2019-2019-09-14
Kleine IJstijdDrama20176.62019-09-14
Who Is America? (1 seizoen)Komedie20188.32019-09-13
Jan Jaap van der Wal - DystopiaCabaret2014-2019-09-12
Donal’s Asian Baking Adventure (1 seizoen)Programma2018-2019-09-11
Extraordinary Places To Eat (1 seizoen)Programma2018-2019-09-11
Dr. Panda (1 seizoen)Kinderen2017-2019-09-10
New Amsterdam (1 seizoen)Drama20198.12019-09-09
Bibi en Tina 4 - Chaos op FalkensteinKinderen20174.12019-09-07
Harry & Meghan: A Royal RomanceRomance20185.82019-09-07
Harry & Meghan: Becoming RoyalRomance20195.22019-09-07
De Ultieme Tocht Door Arabië (1 seizoen)Docu2019-2019-09-06
Younger (6 seizoenen)Komedie20197.72019-09-05
Daniel Arends - De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2019-09-05
Baantjer: Het BeginCrime20196.92019-09-03
Very Cavallari (2 seizoenen)Reality2019-2019-09-03
So Cosmo (1 seizoen)Reality2019-2019-09-03
De Opmerkelijke Meneer King (1 seizoen)Kinderen2019-2019-09-03
Lost (6 seizoenen)Thriller20108.32019-09-02
KidnapActie20165.92019-09-02
All Good ThingsCrime20106.32019-09-02
Samen WinnenDocu2019-2019-08-31
The Disappearance of Susan Cox Powell (1 seizoen)Docu2019-2019-08-29
Kemper on Kemper: Inside the Mind of a Serial KillerDocu2018-2019-08-29
Het Spaanse Dorp: Polopos (1 seizoen)Programma2019-2019-08-28
Topdokters België (1 seizoen)Programma2018-2019-08-28
Logan LuckyKomedie20177.02019-08-28
CatacombeDrama20185.52019-08-27
ReprisalActie20184.22019-08-27
Zomer met Art (1 seizoen)Talkshow2019-2019-08-26
Take Two (1 seizoen)Komedie20187.22019-08-26
The Hitman's BodyguardActie20176.92019-08-25
Six (2 seizoenen)Actie20187.32019-08-24
Bibi en Tina de FilmKinderen2015-2019-08-24
Bibi en Tina 2 - Liefde en Diefstal op de ManegeKinderen2016-2019-08-24
CollateralThriller20047.52019-08-23
Impossible Engineering (4 seizoenen)Docu20187.22019-08-22
Alex Klaasen - Eindelijk AlleenCabaret2010-2019-08-22
BlameDrama20176.72019-08-22
RedbadActie20185.42019-08-22
Failure To LaunchRomance20065.62019-08-21
The Lovely BonesDrama20096.72019-08-20
Zoop (3 seizoenen)Kinderen2006-2019-08-19
ParkerActie20136.22019-08-18
Transformers Cyberverse (2 seizoenen)Kinderen20197.72019-08-17
My Little Pony (seizoen 6, 7, 8 en 9)Kinderen20187.82019-08-17
TulipaniDrama20177.02019-08-17
Girl with the Dragon TattooThriller20117.82019-08-16
Ik Weet er Alles van (1 seizoen)Programma2019-2019-08-15
The Handmaid's Tale (3 seizoenen)Drama20198.62019-08-15
My Dead Ex (1 seizoen)Komedie20186.52019-08-15
De Partizanen - Welkom in PartizaniëCabaret2017-2019-08-15
Mean GirlsKomedie20047.02019-08-14
Power Rangers Beast Morphers (1 seizoen)Kinderen2019-2019-08-14
Deurwaarders UK (5 seizoenen)Programma2015-2019-08-13
Shirtje Ruilen (seizoen 2)Programma2019-2019-08-13
Sing SongFamilie20176.42019-08-13
The Pirates of SomaliaDrama20176.82019-08-12
Bloed, Zweet en TranenDrama20157.12019-08-11
Jul & Julia Op Avontuur met de Kaasschuit (1 seizoen)Kinderen2017-2019-08-10
John Wick 2Actie20177.52019-08-09
Vette Pech - Theatershow Paul de LeeuwCabaret2017-2019-08-09
The Five (1 seizoen)Crime20167.72019-08-08
Pieter Derks - Zo Goed Als NieuwCabaret2016-2019-08-08
McDonalds, ’s Werelds Bekendste RestaurantDocu2018-2019-08-07
Joe Wicks: The Body Coach (1 seizoen)Reality2016-2019-08-07
L'AvenirDrama20167.02019-08-06
Molang Zomerspecial (1 seizoen)Kinderen2019-2019-08-06
Scrubs (9 seizoenen)Komedie20108.32019-08-05
Chez NousKomedie20136.52019-08-04
The Pink PantherKomedie20065.62019-08-03
The Pink Panther 2Komedie20095.62019-08-03
Ramen HeadsDocu2017-2019-08-02
For GraceDocu2015-2019-08-02
The Cruise (3 seizoenen)Docu2019-2019-08-02
Bert Visscher - Zelden Zo Iets GezienCabaret2017-2019-08-01
In de Ban Van Sport: Stéphanie HerzDocu2016-2019-08-01
Dakar, Been There, Done ThatDocu2017-2019-08-01
Phil Taylor: De LegendeDocu2017-2019-08-01
The Last AirbenderActie20104.12019-07-31
FootlooseDrama20115.92019-07-30
El ClanCrime20157.02019-07-30
In de Vlaamsche Pot (5 seizoen)Komedie19906.52019-07-28
America’s Got Talent: The Champions (1 seizoen)Programma2019-2019-07-28
Elias en de Schat van de ZeeKinderen20115.92019-07-27
Hurricane: The Battle of BritainOorlog20185.92019-07-26
Brigitte Kaandorp - Zo!Cabaret2001-2019-07-25
Picnic at Hanging Rock (1 seizoen)Drama20186.22019-07-25
Ex On The Beach: Double Dutch (5 seizoenen)Reality2019-2019-07-24
Billionaire Kids: On HolidaysDocu2019-2019-07-24
Gaycation (1 seizoen)Docu20167.12019-07-24
Billionaire Babies: Happy BirthdayDocu2019-2019-07-24
Marvel Harris: Alles is NuDocu2019-2019-07-24
Piet Piraat en het Schotse SpookKinderen2009-2019-07-24
Piet Piraat en de Mysterieuze MummieKinderen2010-2019-07-24
Mijn Dino en IkFamilie20174.02019-07-23
Uptown GirlsKomedie20036.12019-07-22
CarolDrama20157.22019-07-21
Polly Pocket Classics (4 seizoenen)Kinderen2018-2019-07-20
Vice World of Sports (2 seizoenen)Docu2017-2019-07-20
Niks Meer Laten LiggenDocu2018-2019-07-19
HemelDrama20125.72019-07-19
The Dutch Way of FashionDocu2011-2019-07-19
Paul de Leeuw - PoephoofdCabaret2013-2019-07-18
Der UntergangDrama20048.22019-07-18
Waco (1 seizoen)Drama20188.02019-07-18
World's Greatest Bridges (1 seizoen)Docu2017-2019-07-17
SelmaDrama20147.52019-07-17
Kung Fu PandaFamilie20087.62019-07-16
Kung Fu Panda 2Familie20117.22019-07-16
Adam Zkt. Eva VIPS (2 seizoenen)Reality2018-2019-07-15
The Real O'Neals (2 seizoenen)Komedie20177.02019-07-15
The Broken Circle BreakdownRomance20127.82019-07-14
De Jungle BendeKinderen20175.12019-07-13
The Owl & Co (1 seizoen)Kinderen20146.12019-07-13
Four BrothersActie20056.92019-07-12
Alle Ballen op StevenDocu2017-2019-07-12
Tell Me A Story (1 seizoen)Thriller20187.22019-07-11
Rayen Panday - Niet Verder VertellenCabaret2018-2019-07-11
Kan Door Huid HeenDrama20097.02019-07-11
42 GramsDocu2017-2019-07-10
BaristasDocu2019-2019-07-10
Elias (1 seizoen)Kinderen2005-2019-07-09
Great British Royal Ships (1 seizoen)Docu2017-2019-07-09
Inside HarrodsDocu2019-2019-07-09
Chocolate CityDrama20153.92019-07-09
Lockdown met Goedele (1 seizoen)Programma2019-2019-07-08
Charlie BartlettRomance20077.02019-07-08
Love Island (1 seizoen)Reality2019-2019-07-07
Bouwbroers: Kopen en Verkopen (1 seizoen)Programma2012-2019-07-07
BankGiro Miljonairs (7 afl.)Programma2019-2019-07-07
Puss in BootsFamilie20116.62019-07-06
De Smurfen (1 seizoen)Kinderen19857.22019-07-06
American HoneyRomance20167.02019-07-05
All You Need is LoveKomedie20185.82019-07-05
Riviera (2 seizoenen)Thriller20197.22019-07-04
Jochem Myjer - Even Geduld AUBCabaret2015-2019-07-04
Obese (seizoen 4)Programma2019-2019-07-03
El Capo (3 seizoenen)Crime20147.42019-07-03
J. KesselsKomedie20155.82019-07-03
Rolls Royce: Dream MachinesDocu2018-2019-07-03
Stephen King: Master of HorrorDocu2018-2019-07-03
De Andere Kant van Nederland (1 seizoen)Programma2019-2019-07-02
Shrek 2Familie20047.22019-07-02
Shrek the ThirdFamilie20076.12019-07-02
Shrek Forever AfterFamilie20106.32019-07-02
In de Voetsporen van Dr. Pol (1 seizoen)Programma2019-2019-07-01
Castle (8 seizoenen)Crime20168.12019-07-01
Bad SamaritanThriller20186.42019-06-30
Border Patrol (2 seizoenen)Programma2018-2019-06-29
London Has FallenActie20165.92019-06-29
Herman's Pop-Up Restaurant (1 seizoen)Programma2019-2019-06-26
The House of MagicFamilie20136.32019-06-26
No Strings AttachedRomance20116.22019-06-26
Beau en de Veteranen (1 seizoen)Programma2019-2019-06-25
Wissper (2 seizoenen)Kinderen20165.22019-06-25
Neat: The Story of BourbonDocu20187.42019-06-25
Olly Smith Ale TrailsDocu2016-2019-06-25
Roué Verveer - Mans GenoegCabaret2011-2019-06-25
Just Tattoo of Us (seizoen 4)Programma2018-2019-06-24
No Offence (3 seizoenen)Crime20187.82019-06-24
Zomerfestival 2009Kinderen2009-2019-06-24
Zomerfestival 2010Kinderen2010-2019-06-24
Brothers for LifeActie20185.22019-06-23
Ondertussen in Nederland (1 seizoen)Programma2019-2019-06-22
Project AlmanacSci-Fi20156.42019-06-22
All Together Now (1 seizoen)Programma2019-2019-06-21
Schneider vs. BaxKomedie20156.62019-06-21
Anchorman 2: The Legend ContinuesKomedie20136.32019-06-20
TrumanDrama20157.32019-06-19
All Eyez On MeDrama20175.82019-06-18
Javier Guzman - Ga-Bie-JerCabaret2019-2019-06-18
Gemaakt in Nederland (1 seizoen)Programma2019-2019-06-17
Groots met een Zachte GMuziek2019-2019-06-17
Young AdultRomance20116.32019-06-17
Daddy's HomeKomedie20156.22019-06-16
De Sterkste Man (1 seizoen)Programma2018-2019-06-15
BroersDrama20166.62019-06-15
RoadDocu2012-2019-06-15
Brandweerman Sam: Klaar voor Actie!Kinderen2018-2019-06-15
De Zwakste Schakel (1 seizoen)Programma2019-2019-06-14
Remember MeRomance20107.12019-06-14
Van der Vorst Ziet Sterren (Seizoen 13-16)Reality2019-2019-06-13
Oh BoyKomedie20127.42019-06-12
Rene van Meurs - Voor de StormCabaret2015-2019-06-11
States of Undress (1 seizoen)Docu20168.62019-06-11
American Style (1 seizoen)Docu20198.12019-06-11
Minidisco: Internationale Hits (1 seizoen)Kinderen2019-2019-06-11
Elias en het Koninklijk AvontuurKinderen20075.82019-06-11
AbductionSci-Fi20115.12019-06-10
Married at First Sight (4 seizoenen)Reality2019-2019-06-09
Spongebob: Spons op het DrogeKinderen20156.02019-06-09
Mia & Me (3 seizoenen)Kinderen20137.02019-06-08
ShaftActie20005.92019-06-08
The GamblerThriller20146.02019-06-08
Planet 51Kinderen20096.12019-06-07
22 Jump StreetKomedie20147.02019-06-07
Layla M.Drama20166.72019-06-06
Vermink (2 seizoenen)Programma2019-2019-06-05
Wonders of the SeaDocu20176.72019-06-05
MommyDrama20148.12019-06-05
Jul & Julia (3 seizoenen)Kinderen20177.02019-06-04
Patrick Laureij - Dekking HoogCabaret2018-2019-06-04
A Dangerous MethodDrama20116.42019-06-04
Een Tegen 100 (1 seizoen)Programma2019-2019-06-03
Ugly Betty (4 seizoenen)Komedie20066.62019-06-03
The Heartbreak KidRomance20075.82019-06-02
Black WaterActie20184.72019-06-02
Shut InThriller20164.72019-06-02
Zie Mij Graag (2 seizoenen)Komedie2017-2019-05-31
Super 8Sci-Fi20117.02019-05-30
Transformers: Age of ExtinctionSci-Fi20145.72019-05-29
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.22019-05-29
The Autopsy of Jane DoeHorror20166.82019-05-29
Transformers: Revenge of the FallenSci-Fi20096.02019-05-29
De Avonturen van Bollo (2 seizoenen)Kinderen2016-2019-05-28
Model Squad (1 seizoen)Programma2018-2019-05-28
Diederik van Vleuten - Buiten SchotCabaret2014-2019-05-28
Jack & Dani: Life After Love Island (1 seizoen)Reality2019-2019-05-27
Prinsessia - Het Prinselijk BalKinderen2015-2019-05-27
Samson en Gert: Het VerrassingsfeestKinderen2010-2019-05-27
SambaDrama20146.72019-05-26
Goedele on Top (2 seizoenen)Programma2019-2019-05-25
Hans en Grietje de MusicalKinderen2017-2019-05-25
The Airport Diary (1 seizoen)Kinderen2012-2019-05-25
RoboCopActie20146.22019-05-25
The TradeDocu20187.12019-05-25
Temptation Talk (2 seizoenen)Talkshow2019-2019-05-24
The Good Fight (3 seizoenen)Drama20198.52019-05-24
NCIS: Los Angeles (9 seizoenen)Crime20186.72019-05-24
ZurichDrama20146.22019-05-23
The Blacklist (seizoen 6)Crime20198.12019-05-22
Ewout & (1 seizoen)Programma2019-2019-05-22
Euro TripKomedie20046.62019-05-22
Road TripKomedie20006.52019-05-22
Dierenkliniek: Hart van Brabant (1 seizoen)Programma2019-2019-05-21
Team Spoedeisende Hulp (1 seizoen)Programma2019-2019-05-21
Marc-Marie Huijbregts - FlorissantCabaret2013-2019-05-21
Green ZoneActie20106.82019-05-21
Transformers: Rescue Bots AcademyKinderen2019-2019-05-21
Super Wings! (2 seizoen)Kinderen20156.92019-05-20
DorisKomedie20186.22019-05-20
Uit het Dagboek van Mega MindyKinderen2008-2019-05-20
Mega Mindy en de DolfijndiefstalKinderen2011-2019-05-20
Mistresses (4 seizoenen)Drama20147.12019-05-20
Paul Pakt Uit (1 seizoen)Programma2019-2019-05-19
Meet the ParentsKomedie20007.02019-05-19
Meet the FockersKomedie20046.32019-05-19
Little FockersKomedie20105.52019-05-19
Paramedics Down Under (1 seizoen)Reality2018-2019-05-18
De TV-Kantine (4 seizoenen)Cabaret2019-2019-05-18
Een Echte VermeerDrama20166.12019-05-18
Top FiveKomedie20146.42019-05-17
Temptation Island (4 seizoenen)Reality2019-2019-05-16
Bull (2 seizoenen)Drama20186.82019-05-16
Caveman (1 seizoen)Programma2019-2019-05-15
The LunchboxDrama20137.82019-05-15
Plop en het CircusKinderen2009-2019-05-13
Plop en de WenssteenKinderen2013-2019-05-13
Plop en het SprookjesboekKinderen2015-2019-05-13
Kabouter Plop: Plop en het MuizenmeisjeKinderen2006-2019-05-13
Crate to Plate (1 seizoen)Docu20162019-05-13
Food and Wine Adventures Romania (1 seizoen)Docu20152019-05-13
I Hart Food (1 seizoen)Docu2017-2019-05-13
Oggy en de Kakkerlakken (seizoen 5 en 6)Kinderen20187.32019-05-12
MonkKomedie20176.12019-05-11
Nieuwe Buren (4 seizoenen)Drama20197.12019-05-10
SnowdenThriller20167.32019-05-10
Politie Op Je Hielen Down Under (2 seizoenen)Programma2019-2019-05-08
Cry Babies (1 seizoen)Kinderen2018-2019-05-08
Just Tattoo of Us Benelux (1 seizoen)Programma2019-2019-05-08
Charlotte: My StoryDocu2017-2019-05-08
LoreRomance20127.12019-05-08
Zelfbouwers Rotterdam (1 seizoen)Programma2019-2019-05-07
LevenslangDocu2019-2019-05-07
Henry van Loon - ElectropisCabaret2014-2019-05-07
Minidisco: Minidisco 2019 (1 seizoen)Kinderen2019-2019-05-07
Minidisco: De Grootste Hits (1 seizoen)Kinderen2019-2019-05-07
Land of SmilesHorror20174.62019-05-06
The Crossing (1 seizoen)Drama20187.32019-05-06
Piet Piraat en het Geheim van EsmeraldaKinderen2007-2019-05-06
Piet Piraat op het Mango EilandKinderen2006-2019-05-06
Piet Piraat en de WenskistKinderen2003-2019-05-06
Need for SpeedActie20146.52019-05-05
Saving Private RyanOorlog19988.62019-05-04
Hannah ArendtDrama20127.12019-05-04
Alone in BerlinDrama20166.52019-05-04
De Boskampi'sFamilie20157.02019-05-04
The Strawberry Shortcake Movie: Sky's the LimitKinderen20095.62019-05-04
Hawaii Five-0 (8 seizoenen)Crime20177.42019-05-03
Brawl in Cell Block 99Actie20177.12019-05-03
Een Nieuw Leven in de Zon (1 seizoen)Reality2018-2019-05-02
Son of SaulDrama20157.52019-05-02
Senna: The Right to WinDocu20047.72019-05-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20138.02019-05-01
Song To SongRomance20175.72019-05-01
Beau Five Days Inside (2 seizoenen)Reality2019-2019-04-30
Enchantimals (1 seizoen)Kinderen2018-2019-04-30
Dummie de MummieFamilie20146.02019-04-30
De Verdwijning van 850.000 BitcoinsDocu2018-2019-04-30
You're NextHorror20116.62019-04-29
Bee MovieFamilie20076.12019-04-28
CloverfieldSci-Fi20087.02019-04-28
Out of the FurnaceThriller20146.82019-04-28
De PresidentKomedie20114.42019-04-27
Wallace and Gromit: The Curse of the Were-RabbitKomedie20057.22019-04-27
Taken 3Actie20146.02019-04-26
Jensen (2 seizoenen)Talkshow2019-2019-04-25
Love is in the Air (3 seizoenen)Programma2019-2019-04-25
Chantal Komt Werken (1 seizoen)Programma2019-2019-04-25
Iedereen Had Het Erover (1 seizoen)Programma2019-2019-04-25
VechtmeisjeDrama20187.42019-04-25
LEGO Ninjago (4 seizoenen)Kinderen20187.52019-04-24
Jiro Dreams of SushiDocu20117.92019-04-24
The Secret Life of the AirportDocu2018-2019-04-24
Non-StopActie20147.02019-04-24
Casa RossoDocu2019-2019-04-24
Flin en Flo (3 seizoen)Kinderen2016-2019-04-23
Westwood: Punk, Icon, ActivistDocu20185.92019-04-23
Magie in de BergenKinderen20176.02019-04-23
Rampzalige CruisesDocu2018-2019-04-23
Rampzalige VakantiesDocu2018-2019-04-23
Dior and IDocu20157.32019-04-23
Curvy Girls on the CatwalkDocu2018-2019-04-23
Rampzalige TreinreizenDocu2018-2019-04-23
GEUB (1 seizoen)Komedie2019-2019-04-22
Flushed AwayKinderen20066.62019-04-21
Niemand in de StadDrama20187.42019-04-21
Shark TaleFamilie20046.02019-04-20
Voor Elkaar GemaaktRomance20176.22019-04-20
Fergie, de Kleine Grijze Tractor en de Dansende GeitKinderen20175.72019-04-20
Piet Piraat Wonderwaterwereld (1 seizoen)Kinderen2010-2019-04-20
Terror (1 seizoen)Docu20167.32019-04-19
The Making of van Baantjer: Het BeginDocu2019-2019-04-19
The DictatorKomedie20126.42019-04-19
Meghan and Harry: Baby FeverDocu2019-2019-04-19
Charmed (17 afl.)Drama20194.12019-04-19
24 Uur in de Politiecel UK (4 seizoenen)Programma2015-2019-04-18
Random Shit (1 seizoen)Komedie2019-2019-04-18
Hotter Than My Daughter (7 seizoenen)Reality2019-2019-04-17
Key and Peele (1 seizoen)Komedie20128.32019-04-17
Henry van Loon - SleutelmomentCabaret2019-2019-04-17
LEGO City (5 seizoenen)Kinderen20125.42019-04-16
Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote PeerFamilie20176.22019-04-16
Piet Piraat Wonderwaterwereld (1 seizoen)Kinderen2010-2019-04-16
Pieter PostKinderen20144.62019-04-16
The Owl (1 seizoen)Kinderen2019-2019-04-16
PompeiiActie20145.52019-04-15
Beertje Pol (2 seizoen)Kinderen2019-2019-04-15
Stip & VlekKinderen2011-2019-04-15
Stip & Vlek Doen Weer GekKinderen2013-2019-04-15
TimbuktuDrama20147.22019-04-15
DivergentActie20146.72019-04-14
The Divergent Series: InsurgentActie20156.22019-04-14
The Divergent Series: AllegiantActie20165.72019-04-14
The Hateful EightWestern20157.82019-04-13
Mega TobyKinderen20105.42019-04-13
KoembaKinderen20135.72019-04-13
Pokémon Zon en Maan Ultra Legendes (1 seizoen)Kinderen20197.92019-04-13
The Voice Kids (3 seizoenen)Talentenjacht2019-2019-04-12
Miracle Workers (1 seizoen)Komedie20197.02019-04-12
Ride AlongActie20146.22019-04-12
Eat Fast and Live LongerDocu20187.82019-04-11
The Big Crash Diet ExperimentDocu2018-2019-04-11
Clean Eating - The Dirty TruthDocu20175.62019-04-11
The Truth About Getting FitDocu20187.32019-04-11
The Human Body: Secrets of Your Life RevealedDocu20177.82019-04-11
Ink Master: Meesters van de Lage Landen (3 seizoenen)Programma2019-2019-04-11
Topdokters (1 seizoen)Programma2019-2019-04-10
Sharknado 5: Global SwarmingActie20174.02019-04-10
The Last Sharknado: It's About TimeActie20183.62019-04-10
Hellboy II - The Golden ArmyActie20087.02019-04-10
StoryZoo (2 seizoen)Kinderen2017-2019-04-09
BreakdownActie20165.32019-04-09
Kopen Zonder Kijken (1 seizoen)Programma2019-2019-04-08
Casper en Emma - Beste VriendjesKinderen2013-2019-04-08
Stormwind 3Familie20176.92019-04-08
JessabelleHorror20145.42019-04-08
Life of CrimeKomedie20135.82019-04-07
Molang (2 seizoenen)Kinderen2016-2019-04-06
Prinsessia (4 seizoenen)Kinderen2014-2019-04-06
Robinson CrusoeFamilie20165.42019-04-06
Blinky Bill (1 seizoen)Kinderen2016-2019-04-06
High Cuisine (1 seizoen)Docu2019-2019-04-05
Tales From the Bush Larder (1 seizoen)Docu2014-2019-04-05
Food: Delicious Science (1 seizoen)Docu20177.62019-04-05
Kick-AssKomedie20107.62019-04-04
A United KingdomDrama20166.82019-04-04
Kees van der Spek Ontmaskert (1 seizoen)Programma2019-2019-04-03
Fyre FraudDocu20196.82019-04-03
Sex Tape (1 seizoen)Programma2018-2019-04-03
Holland, Natuur in de DeltaDocu2015-2019-04-03
Minidisco: De Wielen van de Bus (1 seizoen)Kinderen2019-2019-04-02
X + YDrama20147.22019-04-02
Team Umizoomi (seizoen 2)Kinderen20106.12019-04-02
HachiDrama20098.12019-04-02
Robin Hood (2 seizoenen)Kinderen20147.02019-04-01
The Scorpion KingAvontuur20025.52019-04-01
BlitzActie20116.22019-04-01
Revenge (4 seizoenen)Drama20157.92019-04-01
Hatchimals (1 seizoen)Kinderen2017-2019-04-01
Gonnie en Gijsje (1 seizoen)Kinderen2016-2019-04-01
Ruth & AlexDrama20146.22019-03-31
Kees & Co (1 seizoen)Komedie2019-2019-03-30
Mr HolmesDrama20156.92019-03-30
Gazoon (1 seizoen)Kinderen20087.12019-03-30
Kabouter Plop: De KabouterschatKinderen2008-2019-03-30
Kabouter Plop en de KabouterbabyKinderen2009-2019-03-30
Kabouter Plop wordt KabouterkoningKinderen2012-2019-03-30
Lego Jurassic World: The Secret Exhibit (1 seizoen)Kinderen20186.82019-03-30
Deepwater HorizonActie20167.12019-03-29
The HulkActie20035.72019-03-28
The Beautiful People (1 seizoen)Docu2018-2019-03-27
The Thundermans (1 seizoen)Kinderen20155.82019-03-26
Bubble Guppies (1 seizoen)Kinderen20126.72019-03-26
SamSam (9 seizoenen)Komedie20036.62019-03-25
NumbThriller20155.62019-03-25
Bram FischerDrama20177.32019-03-24
Philippe Geubels: Bedankt voor AllesCabaret2017-2019-03-24
5 to 7Romance20157.12019-03-24
Blair WitchHorror20165.02019-03-23
The ImmigrantDrama20136.62019-03-23
Martijn Koning: Koning van de LachCabaret2017-2019-03-23
Bob de Bouwer - Race naar de FinishKinderen2009-2019-03-23
Mega Mindy en de SnoepbaronKinderen2011-2019-03-23
Mega Mindy Versus ROXKinderen2015-2019-03-23
Boys in the TreesThriller20166.32019-03-21
Escape RoomThriller20174.22019-03-21
Ex on the Beach UK (1 seizoen)Reality2018-2019-03-21
A Million Little Things (1 seizoen)Komedie20197.72019-03-20
Pizza MaffiaDrama20114.92019-03-20
Herman Tegen de Rest (1 seizoen)Programma2019-2019-03-19
Shimmer and Shine (1 seizoen)Kinderen20155.72019-03-19
Sunny Day (1 seizoen)Kinderen20176.42019-03-19
DemonicHorror20155.32019-03-18
Intelligence (1 seizoen)Crime20137.02019-03-18
Hell FestHorror20185.52019-03-18
Holland's Got Talent (Seizoen 10)Programma2019-2019-03-17
The Good Doctor (2 seizoenen)Drama20198.52019-03-17
All Roads Lead to RomeRomance20164.92019-03-17
The CircleDrama20175.32019-03-16
SicarioActie20157.62019-03-16
RED 2Actie20136.62019-03-16
REDActie20107.12019-03-16
Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams MovieKinderen20065.32019-03-16
Piet Piraat en het ZeemonsterKinderen2013-2019-03-16
Pokémon Black and White: Adventures in Unova and BeyondKinderen2013-2019-03-16
The CaptiveThriller20145.92019-03-15
Dead Man DownThriller20136.52019-03-14
Hunter KillerActie20186.62019-03-13
Fearless Chef (1 seizoen)Docu2016-2019-03-13
Thomas de Stoomlocomotief (4 seizoenen)Kinderserie2018-2019-03-12
Game Shakers (1 seizoen)Kinderen20154.42019-03-12
ZwartboekThriller20067.82019-03-11
SobiborOorlog20186.32019-03-11
SlumberHorror20174.72019-03-11
RiverThriller20156.02019-03-10
AlbertaDrama20166.12019-03-10
Kilo Two BravoActie20147.12019-03-09
Gods of EgyptActie20165.42019-03-09
Prinsessia ParkshowKinderen2016-2019-03-09
Polly Pocket (1 seizoen)Kinderen2018-2019-03-09
The Imitation GameDrama20148.02019-03-08
Dying of the LightThriller20144.42019-03-08
Is er een Dokter in de Zaal (1 seizoen)Programma2019-2019-03-07
Stille NachtThriller20046.42019-03-06
A Family QuartetDocu20176.22019-03-06
A Strange Love Affair With EgoDocu20156.62019-03-06
Shouf Shouf (3 seizoenen)Komedie20066.02019-03-06
Dora and Friends (1 seizoen)Kinderen20153.72019-03-05
Dora The Explorer (1 seizoen)Kinderen20134.02019-03-05
Minidisco: Peuterplaat (1 seizoen)Kinderen2018-2019-03-05
Minidisco: In de Maneschijn (1 seizoen)Kinderen2018-2019-03-05
Secrets and Lies (2 seizoenen)Crime20157.72019-03-04
The Transporter RefueledActie20155.22019-03-04
From Paris with LoveActie20106.52019-03-04
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20145.82019-03-04
The Da Vinci CodeThriller20066.62019-03-02
Extraordinary Places To Eat (1 seizoen)Docu2018-2019-03-02
Black Market: Dispatches (1 seizoen)Docu20168.22019-03-01
Black Market with Michael K. Williams (1 seizoen)Docu20168.22019-03-01
Groeten uit 19XX (2 seizoenen)Programma2019-2019-02-28
Bumba en het Magische WonderboekKinderen2014-2019-02-28
Touched with FireRomance20156.22019-02-28
Kevyn AucoinDocu20177.52019-02-28
The TerminalKomedie20047.32019-02-27
Pokémon Black: Vectini & ReshiramKinderen20155.92019-02-27
Pokémon: Genesect and the Legend AwakenedKinderen20175.62019-02-27
Pokémon White: Vectini & ZekromKinderen20156.22019-02-27
Pokémon: Kyurem vs. Het Zwaard der GerechtigheidKinderen20165.72019-02-27
Het Gevecht Tegen Overgewicht (1 seizoen)Docu2018-2019-02-26
CaptiveCrime20155.42019-02-26
The Bureau of Magical Things (1 seizoen)Kinderen20186.52019-02-26
SpongeBob (seizoen 1)Kinderen20168.12019-02-26
Weet Ik Veel? (2 seizoenen)Spelshow2019-2019-02-25
In Overtreding (1 seizoen)Programma2019-2019-02-25
The GodfatherDrama19729.22019-02-25
The Godfather IIDrama19749.02019-02-25
The Godfather IIIDrama19907.62019-02-25
RangoFamilie20117.22019-02-25
Miljuschka's Street Food Vietnam (1 seizoen)Programma2017-2019-02-25
When Kids Kill (1 seizoen)Docu20166.42019-02-24
Final ScoreActie20185.72019-02-24
War of the WorldsThriller20056.52019-02-23
Now You See Me 2Actie20166.52019-02-23
Absentia (1 seizoen)Thriller20177.32019-02-22
Ink Master: Meesters van de Lage Landen (2 seizoenen)Programma2017-2019-02-21
SilenceDrama20167.22019-02-20
Das Leben der AnderenDrama20068.42019-02-19
45 YearsDrama20157.12019-02-19
Homicide: Hours to Kill (1 seizoen)Docu2017-2019-02-19
La Grande BellezzaDrama20137.82019-02-19
Hoe Krijg Je een Goede Nachtrust (1 seizoen)Docu2018-2019-02-19
Awkward (5 seizoenen)Drama20167.62019-02-18
Mean DreamsThriller20166.32019-02-18
The Penguins of Madagascar (2 seizoenen)Kinderen20127.62019-02-18
Blaze en de Monsterwielen (1 seizoen)Kinderen2014-2019-02-18
SpongeBob (1 seizoen)Kinderen20168.12019-02-18
Zafari SpecialKinderen20189.22019-02-18
Bob de Bouwer - Leve het Wilde WestenKinderen2007-2019-02-18
Pokémon Zon en Maan Ultra-Avonturen (1 seizoen)Kinderen20186.62019-02-18
Tee en Mo (1 seizoen)Kinderen2018-2019-02-18
Catch Me If You CanDrama20028.12019-02-17
Child 44Crime20156.52019-02-17
Wie Ben ik (3 seizoenen)Spelshow2019-2019-02-16
The Nice GuysKomedie20167.42019-02-16
Minority ReportActie20027.72019-02-16
The Hunger Games: Mockingjay Part 2Actie20156.62019-02-15
Scandal (7 seizoenen)Drama20187.82019-02-14
Arie & Silvester - De Grote Spektakel ShowCabaret2008-2019-02-14
De Slechtste Chauffeur van NL (4 seizoenen)Reality2019-2019-02-13
Het Zit in de Familie (1 seizoen)Programma2019-2019-02-13
Two Night StandRomance20146.42019-02-13
Is Liefde RacistischDocu2017-2019-02-12
Zwaar VerliefdRomance20185.32019-02-12
Seven Year Switch (1 seizoen)Programma2019-2019-02-11
Strut (1 seizoen)Docu20166.32019-02-11
The CrucifixionHorror20175.02019-02-10
Ladies of Soul 2018Muziek2018-2019-02-10
No Strings AttachedRomance20116.22019-02-09
Paw Patrol (1 seizoen)Kinderen20146.72019-02-08
Littlest Pet Shop: A World Of Our Own (1 seizoen)Kinderen20177.02019-02-08
Pokémon: Black & White (seizoen 14)Kinderen20127.42019-02-08
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGERCabaret2017-2019-02-07
The PeacemakerThriller19975.92019-02-07
Claudia de Breij - TeerlingCabaret2015-2019-02-07
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.82019-02-07
Emilio Guzman - Alle Mensen VerzameleCabaret2017-2019-02-07
Brigitte Kaandorp – 1000 & 1 DagCabaret2006-2019-02-07
Paul de Leeuw - Ik ben RustigCabaret2015-2019-02-07
Tineke Schouten - Lol InclusiveCabaret2012-2019-02-07
FebruaryHorror20157.02019-02-06
Gordon, Gino and Fred's Road TripReality2016-2019-02-06
Uitstel van Executie (2 seizoenen)Reality2019-2019-02-05
That Awkward MomentRomance20146.22019-02-05
MadagascarKinderen20056.92019-02-03
Madagascar Escape 2 Africa Kinderen20086.72019-02-03
Roast of Giel BeelenCabaret2017-2019-02-03
Roast of GordonCabarat2016-2019-02-03
GreaseRomance19787.22019-02-02
SnowpiercerActie20137.12019-02-02
Air StrikeActie20183.42019-02-01
Johnny Frank Garrett's Last WordThriller20165.02019-02-01
Future Man (2 seizoenen)Komedie20188.02019-01-31
Met Open Armen (2 seizoenen)Reality2019-2019-01-30
Antonio Lopez 1970: Sex, Fashion & DiscoDocu20176.42019-01-30
Paranormal Activity: The Marked OnesHorror20145.02019-01-30
Henry Danger (1 seizoen)Kinderen20145.62019-01-29
The Truth About CarbsDocu2018-2019-01-28
Strawberry Shortcake (1 seizoen)Kinderen20094.82019-01-28
IncarnateHorror20165.22019-01-28
PapillonDrama20177.12019-01-27
The Watcher (Looking Glass)Thriller20184.52019-01-26
Scoor de Zomer Door (1 seizoen)Reality2018-2019-01-23
Hidden Restaurants (1 seizoen)Reality2018-2019-01-23
Blue StateRomance20076.02019-01-23
Pokémon: Zon en Maan (seizoen 21)Actie20185.92019-01-22
Jack Ryan: Shadow RecruitActie20146.22019-01-21
FootlooseDrama19846.52019-01-21
Dog DaysKomedie20186.02019-01-20
Het Markante Leven van Freddie MercuryDocu2012-2019-01-19
ShooterActie20077.22019-01-19
Queen Elizabeth and The Royal FamilyDocu2018-2019-01-19
De PremierThriller20166.22019-01-18
The First Wives ClubKomedie19966.32019-01-18
Naked Attraction (3 seizoenen)Programma2018-2019-01-17
De Ontwikkeling van de Range Rover VelarDocu2018-2019-01-17
Westwood: Punk, Icon, ActivistDocu20185.82019-01-16
Code MFamilie20156.02019-01-15
A User's Guide to Cheating Death (2 seizoenen)Docu2018-2019-01-14
De (Onder) Wereld van Willem HolleederDocu2016-2019-01-14
Enemy at the GatesActie20017.62019-01-13
The Break-UpKomedie20065.82019-01-13
CapoteDrama20057.42019-01-12
Clique (2 seizoenen)Drama20187.22019-01-11
Buurman, Wat Doet U Nu? (2 seizoenen)Programma2018-2019-01-10
De Wereld Achter een ZonsverduisteringDocu2017-2019-01-10
De Opkomst van SuperstormsDocu2017-2019-01-10
Out of TimeActie20036.52019-01-10
F-16 (1 seizoen)Docu2018-2019-01-09
Sophie de Giraf (1 seizoen)Kinderen2017-2019-01-08
Grey's Anatomy (14 seizoenen)Drama20187.62019-01-07
Judas (1 seizoen)Thriller2019-2019-01-06
Life of Kylie (1 seizoen)Reality20173.62019-01-05
Richard Groenendijk: Met de Mantel der LiefdeCabaret2019-2019-01-05
ValkyrieThriller20087.12019-01-05
The Wine Show (2 seizoenen)Docu20188.92019-01-04
Good PeopleThriller20145.522-03-2019
Men Women & ChildrenDrama20146.722-03-2019
London Heathrow: Een Stad op Zichzelf (4 seizoenen)Docu2018-
The Bridge (4 seizoenen)Crime20158.6
Nanny McPhee ReturnsFamilie20106.1
I'll Have What Phil's HavingDocu20158.2
De Gelaarsde KatFamilie20116.6
Lotgenoten (1 seizoen)Docu2016-
The GiftThriller20157.1
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2018Cabaret2019-
Amigo's (1 seizoen)Drama20157.7
Agent Cody Banks 2Avontuur20044.5
The Magnificent SevenActie20166.9
Agent Cody BanksAvontuur20035.1
The WaveThriller20156.7
ReprisalActie20184.2
Zac and Mia (2 seizoenen)Drama2017-
Helikopter Helden UK (18 afl.)Programma2012-
All You Need Is Love (seizoen 9, 10, 11 (7 afl.) + 7 kerstspecials)Reality2018-
Killing GuntherActie20174.7
Bad MomsKomedie20166.2
Oh Wat Een Jaar (6 afl.)Programma2018-
Barney: Het Verdriet van een WereldkampioenDocu2018-
Shrek the ThirdFamilie20076.1
Shrek 2Familie20047.2
Shrek Forever AfterFamilie20106.3
Love Island KerstspecialReality2018-
A Discovery of Witches (1 seizoen)Thriller20188.3
BrimstoneThriller20167.1
Bouwval Gezocht (7 afl.)Programma2018-
Modus (2 seizoenen)Thriller20156.7
Undercover Girlfriends (1 seizoen)Programma2018-
Elite New Face (1 seizoen)Programma2014-
Shaun het Schaap: Het Prijsbeest (1 seizoen)Kinderserie20078.2
Undress For Love (1 seizoen)Programma2018-
Mislukte Plastische Chirurgie (1 seizoenProgramma2016-
Of Kings and Prophets (1 seizoen)Drama20166.2
Everything, EverythingRomance20176.4
Patrick Melrose (1 seizoen)Drama20188.2
Kerst Met De KuijpersKomedie2018-
De Kleine HeksFamilie2018-
Boxing Stars (1 seizoen)Programma2018-
SpotlightDrama20158.1
Kroongetuige (2 seizoenen)Spelshow2017-
Dossier X (1 seizoen)Programma2018-
Het Rotterdam Project (8 afl.)Programma2018-
HugoFamilie20117.5
Trammelant in Kerstland (2 seizoenen)Kinderserie2018-
Op Weg Naar Het Miljoen (5 afl.)Spelshow2018-
This Close (1 seizoen)Drama20187.3
Transformers: Revenge of the FallenSci-Fi20096.0
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.3
Transformers: Age of ExtinctionSci-Fi20145.7
Happy ChristmasKomedie20145.5
Project Runway All Stars (1 seizoen)Programma2018-
The Hobbit: An Unexpected JourneyAvontuur20127.9
The Hobbit: The Desolation of SmaugAvontuur20137.8
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesAvontuur20147.4
Top of the Lake (2 seizoenen)Drama20177.5
You've Been T@gged (3 seizoenen)Thriller20177.6
De Nieuwe Garde KerstspecialProgramma2018-
Help Mijn Man Is Klusser (S12E07)Programma2018-
Married At First Sight USA - First Year (3 seizoenen)Programma2015-
What's the Worst that Could Happen?Komedie20015.5
Minidisco: Vrolijk Kerstfeest (1 seizoen)Kinderserie2018-
Tytgat Chocolat (1 seizoen)Drama20177.3
Sint en Paul Pakken UitProgramma2018-
Zafari (2 seizoenen)Kinderserie2018-
Brandweerman Sam (6 seizoenen)Kinderserie20086.7
WaterboysDrama20167.1
Gordon, Gino and Fred's Great Christmas RoastDocu2017-
Thomas de Stoomlocomotief: Grote Avonturen in de Grote WereldKinderfilm2018-
Code Black (2 seizoenen)Drama20158.1
Het Zijn Net Mensen (1 seizoen + S04E04)Reality2017-
Professor T. (3 seizoenen)Crime20167.5
Point BreakActie19917.2
Makelaars Met Een Missie (1 seizoen)Programma2018-
De Nieuwe Garde (2 afl.)Docu2018-
TimecopActie19945.8
The Girl With the Dragon TattooDrama20117.8
Soof: Een Nieuw Begin (2 seizoenen)Komedie2017-
Transformers: Robots In Disguise (2 seizoenen)Kinderen20166.5
Walking with the EnemeyActie20136.3
Olly (1 seizoen)Kinderserie2011-
Kensington Live at Ziggo Dome 2017Muziek2018-
Project Runway (1 seizoen)Programma2016-
RTL Woonmagazine (13 afl.)Programma2018-
Hotel ArtemisActie20186.1
Complete UnknownDrama20165.4
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-
The Heartbreak KidKomedie20075.8
Destination Flavour Singapore (1 seizoen)Docu2017-
The Powerpuff Girls (2 seizoen)Animatie20163.6
Body of DeceitThriller20154.3
Dolfje Weerwolfje: De FamiliemusicalFamilie2016-
Helemaal Het Einde (2 seizoenen)Reality2018-
The Last CastleActie20016.9
Kiss Bang Love Australië (1 seizoen)Reality2018-
Ben HurActie20165.7
FlashdanceDrama19836.1
De Pepernoten Club (1 seizoen)Kinderserie2018-
Minidisco: Sinterklaas (1 seizoen)Kinderserie2018-
Taken (2 seizoenen)Actie20186.7
Jan Jaap van der Wal: OnderbewustCabaret2008-
The Shawshank RedemptionDrama19949.3
Nederland CacaolandDocu2018-
WeinerDocu20167.6
Wrong Man (1 seizoen)Docu2018-
Ben 10 (2 seizoenen)Kinderserie20162.6
Screentest (1 seizoen)Programma2018-
GeniusDrama20166.5
CreedDrama20167.6
Rechercheur Ria (1 seizoen)Crime2014-
Charlie BartlettKomedie20077.0
Olivier Rousteing: The Young Prince of BalmainDocu2018-
Instant DreamsDocu20177.9
Ants on a ShrimpDocu20167.0
Beter Laat Dan Nooit (1 seizoen)Programma2018-
Wonderschool: Wonder van de Dag (1 seizoen)Kinderserie2015-
Criminal Minds: Suspect Behavior (1 seizoen)Crime20116.4
Criminal Minds: Beyond Borders (2 seizoenen)Crime20166.2
Famke Louise (1 seizoen)Docu2018-
Up In The AirDrama20097.4
The Talent Project (1 seizoen)Programma2018-
Rocky BalboaDrama20067.2
Love Island Australië (1 sezioen)Reality2018-
Een Goed Stel Hersens (1 seizoen)Programma2018-
Sharknado 4: The 4th AwakensKomedie20164.0
SharknadoKomedie20133.3
Sharknado 2Komedie20144.1
Sharknado 3: Oh Hell NoKomedie20154.1
Deep ImpactDrama19986.2
The General's DaughterDrama19996.3
The Running ManActie19876.7
De Jaren 2000 (1 seizoen)Docu2018-
Vakantieparadijs op Zee (seizoen 3)Docu2018-
Lessen uit de Boardroom: Lehman BrothersDocu2015-
De Wonderen van de MaanDocu2018-
Culinaire Hoogstandjes (1 seizoen)Docu2017-
Loving Pablo / EscobarActie20176.3
Wish UponHorror20175.1
Ontvoerd (2 seizoenen)Reality2017-
Inazuma Eleven (1 seizoen)Anime20087.9
Wonderschool (1 seizoen)Kinderserie2015-
De Hoofdprijs (1 seizoen)Drama2018-
Glam Masters USA (1 seizoen)Programma2018-
Ron Goossens: Low Budget StuntmanKomedie20176.1
The Truth About the Harry Quebert Affair (1 seizoen)Drama20187.1
PoltergeistHorror20154.9
Sepp de WolvenvriendFamilie20156.8
Sinterklaas en het Gouden HoefijzerFamilie20175.2
Fien & Teun (2 seizoenen)Kinderen2013-
De Ridder (4 seizoenen)Crime20136.9
Teletubbies (1 seizoen)Kinderserie2015-
Michael Jackson: Searching for NeverlandDrama20176.7
ZomerhitteDrama20085.2
Kiss Bang Love USA (1 seizoen)Programma2017-
Het VerlangenRomance20175.9
Holland-België (1 seizoen)Programma2018-
Ouija 3Horror20162.5
Astro BoyActie20096.3
Bel AmiDrama20125.4
JosieDrama20184.8
Pieter Konijn (1 seizoen)Kinderserie2012-
Lalaloopsy (1 seizoen)Kinderserie20136.7
Meiden van de Herengracht (1 seizoen)Drama20158.2
Me Before YouRomance20167.4
The Pink PantherKomedie20065.6
The Pink Panther 2Komedie20095.6
This Time Next Year (1 seizoen)Programma2018-
Inside Dior (1 seizoen)Docu2017-
Bad SanmaritanHorror20186.4
Mocro Maffia (1 seizoen)Actie2018-
Transformers: Rescue Bots (2 seizoenen)Kinderserie20116.8
BoekenWurm TV (1 seizoen)Kinderserie2017-
Zorro (1 seizoen)Kinderserie20157.1
Het Italiaanse Dorp Ollolai (2 seizoenen)Reality2018-
Cocaine GodmotherDrama20175.8
ElleThriller20167.2
Operatie NoordpoolFamilie20146.1
Helden van Hier in de Lucht (2 seizoenen)Docu2018-
Trust Me (1 seizoen)Drama20187.0
De HelleveegKomedie20166.7
Uptown GirlsKomedie20036.1
From Straight A's to XXXDrama20175.3
The Best of the Voice Worldwide (1 seizoen)Programma2018-
Ragas Reist Rond (1 seizoen)Programma2018-
Gordon in Wonderland (1 seizoen)Programma2018-
Foute Vrienden (4 seizoenen)Reality2017-
Eetstoornissen: Maskers Af (1 seizoen)Docu2018-
De Bende van OssDrama20116.4
Love is Thicker Than WaterKomedie20165.7
Casper en Emma op WintersportKinderfilm2014-
Julius in WinterlandKinderfilm2016-
Criminal Minds (12 seizoenen)Drama20058.1
Dance Dance Dance (4 seizoenen)Spelshow2018-
SkyboundThriller20175.8
Witse (9 seizoenen)Crime20126.6
De MatchmakerKomedie20186.3
Zo Steel je een Van GoghDocu2018-
Kim Jong Un: De Man die Noord Korea RegeertDocu2018-
Najib Amhali: The Best OfCabaret2010-
A Hologram for the KingKomedie20166.1
Superwolkenkrabbers (1 seizoen)Docu2018-
VerdwijnenDrama20176.8
Condor (1 seizoen)Actie20187.8
Beruchte Sloppenwijken: Ewout in de Ghetto (1 seizoen)Programma2018-
Lego Ninjago: De Dag van de OverledenenKinderfilm20178.0
Gevangen in het TourettesyndroomDocu2018-
Bureau Raampoort (1 seizoen)Misdaad20147.6
Imposters (2 seizoenen)Komedie20177.8
Op Reis met Singapore AirlinesDocu2017-
Bijzondere CargovluchtenDocu2017-
American ViolenceThriller20174.5
Het Geweld van de Amerikaanse PolitieDocu2018-
America's Got Talent (seizoen 2018)Talentenjacht2018-
De Unieke Wereld van IKEA (1 seizoen)Docu2018-
Edward Snowden: Klokkenluider of Spion?Docu2018-
LEGO Nexo Knights (2 seizoenen)Kinderen20155.8
Lego Friends (1 seizoen)Kinderserie2014-
Waarom Accepteren Wij Grote Ongelijkheid?Docu2017-
America's Next Top Model (3 seizoenen)Programma2016-
Dagboek van een Callgirl (1 seizoen)Komedie20154.5
Blood and Oil (1 seizoen)Drama20156.7
Big Ben: De Renovatie van 's Werelds Bekendste KlokDocu2017-
Helden van het Hier: Door het Vuur (2 seizoenen)Programma2017-
Escape Plan 2Actie20183.8
Theo Maassen: Met Alle RespectCabaret2011-
Facing (1 seizoen)Docu2016-
Barbie Dreamtopia: Een Feest Vol FantasieKinderfilm2017-
HangmanHorror20154.7
Hoe Maak Je DatDocu2010-
Politie 24/7 (1 seizoen)Programma2018-
Hart tegen Hard (1 seizoen)Crime20116.0
The Hurricane HeistActie20185.0
Bert Visscher: AfijnCabaret2012-
Dave en Donny op Expeditie (1 seizoen)Programma2018-
Het Opknappen van de Oudste Piramide van EgypteDocu2018-
Sterren Houden Huis (1 seizoen)Programma2018-
Captain FantasticKomedie20167.9
Devious Maids (4 seizoenen)komedie20167.8
Sprookjesboom: Een Wonderlijk MuziekfeestKinderfilm2009-
London HeistActie20175.2
Hallo K3Kinderserie20107.1
SinkholesDocu2017-
Nieuwe Tijden (3 seizoenen)Drama2018-
Linda's Zomerweek (2 seizoenen)Reality2017-
Dolf Jansen: TopvormCabaret2014-
Glennis Grace: Het Meisje uit de JordaanDocu2018-
EnchantimalsFamilie20177.1
Mijn Zaak is de Beste (1 seizoen)Programma2018-
's Werelds Grootste CruiseschipDocu2010-
Dave en Dien op Ibiza (1 seizoen)Reality2018-
Café SocietyKomedie20166.6
211Actie20184.3
GottiDrama20184.8
UilenbalFamilie20166.1
The Guilt TripKomedie20125.8
Good Behavior (1 seizoen)Drama20168.2
Het Beste van GTST Classics (1 seizoen)Drama2018-
Florence Foster JenkinsKomedie20166.9
De Bijzondere Vriendschap tussen Sinatra en KennedyDocu2015-
De Zevende HemelDrama20166.6
Flikken Gent (10 seizoenen)Crime20096.7
De Mannen van Dokter Anne (1 seizoen)Komedie2016-
Five Star Hotel (1 seizoen)Reality2018-
Ronald Smink: Out of the BoxCabaret2018-
LBJDrama20166.4
Raveleijn (1 seizoen)Familie20117.1
Bokya Undisputed 4Actie20177.0
De Berlijnse MuurDocu2014-
UnREAL (4 seizoenen)Drama20187.9
De Zinloze Moord op Cameraman Stan StorimansDocu2018-
Sprookjesboom: De MusicalFamilie2012-
All Night (1 seizoen)Komedie20185.6
De Ontwikkeling van de Martian Mega RoverDocu2012-
Shaun het SchaapFamilie20157.4
I, Daniel BlakeDrama20167.9
Gouden Bergen (1 seizoen)Komedie2015-
Daniël Arends - Carte BlancheCabaret2017-
Bestemming MarsDocu2016-
Bankier van het VerzetDrama20187.1
De Bouw van de Bugatti RoyaleDocu2014-
Marjolein en het Geheim van het Slaapzand (1 seizoen)Kinderserie2011-
Trust Me, I'm a RobotDocu2017-
De Opkomst van Militaire DronesDocu2013-
Once Upon a Time (7 seizoenen)Drama20187.8
Zinkende SchepenDocu2012-
De Kleine RobbeFamilie20174.3
The Wire (5 seizoenen)Thriller20089.3
La Vie D'AdèleDrama20137.8
Verliefd op Ibiza (1 seizoen)Komedie20135.7
Het Geldspel (1 seizoen)Docu2018-
Veldhuis en Kemper - Of de GladiolenCabaret2018-
Lummels (1 seizoen)Kinderserie2017-
Dark Matter (3 seizoenen)Actie20157.5
Billionaire BabiesDocu2017-
Sprookjesboom: Zing en Dans Mee (1 seizoen)Kinderserie2009-
Billionaire KidsDocu2017-
Wat Vindt Een Kind (1 seizoen)Programma2018-
Mission Impossible - Rogue NationActie20157.4
3 Days to KillActie20146.2
Natuurrampen: Tornado'sDocu2016-
Natuurrampen: BrandhaardenDocu2016-
Kinderen Geen Bezwaar (9 seizoenen)Komedie20126.6
Zaatari DjinnDocu2016-
Tom & Harry (1 seizoen)Drama20157.6
De Bouw van het Millau ViaductDocu2016-
Marc de Hond: Wie Bang is Krijgt ook KlappenCabaret2018-
Concorde: De 120 Seconden Die De Droom VerwoesttenDocu2017-
De Supersonische ConcordeDocu2017-
Sprookjesboom: De FilmFamilie20126.4
Every DayRomance20186.3
Danni Lowinski (4 seizoenen)Komedie20167.0
Pieter Derks: SpotCabaret2018-
De Grobbebollen maken lol (1 seizoen)Kinderserie2017-
Leren met Jokie (1 seizoen)Kinderserie2015-
The Windmill MassacreHorror20164.8
The Man Who Knew InfinityDrama20157.2
The Neon DemonHorror20166.2
To Rome For Love (1 seizoen)Reality2018-
TiTaTovenaar (1 seizoen)Kinderserie2016-
Mijn Ridder en Ik (1 seizoen)Kinderserie2016-
De Beste Amerikaanse Uitvindingen (1 seizoen)Docu2014-
JulietaDrama20167.1
The Edge of LoveDrama20086.3
Sprookjesboom Show (1 seizoen)Kinderen2017-
WinchesterHorror20185.4
Black WaterActie20184.6
Kleine Nicolaas Gaat op VakantieFamilie20146.2
Dokter Tinus (6 seizoenen)Komedie20126.8
I Love You Tattoo (1 seizoen)Programma2018-
Ronald Goedemondt: Geen Sprake VanCabaret2018-
De Berging van de ConcordiaDocu2018-
WildDocu20186.4
Woezel en Pip: De FilmKinderfilm20166.8
De Waarheid over AlcoholDocu2017-
DeceptionDrama20187.6
Rise (1 seizoen)Drama20185.9
Chris and Olivia: Cracking On (1 seizoen)Reality2018-
Survival of the Fittest (1 seizoen)Programma2018-
Bagels en Bubbels (1 seizoen)Komedie2015-
Silvester Zwaneveld: In de LiftCabaret2015-
Land of MineDrama20157.8
mAPP to Love (1 seizoen)Programma2018-
De Beste Engelse Uitvindingen (1 seizoen)Docu2012-
Koning van de JeugdzorgDocu2016-
MonsterjagersFamilie20187.2
RenesseKomedie20166.6
Diep in de ZeeAnimatie20184.0
Brothers for LifeActie20185.1
Chris and Kem: Straight Outta Love IslandReality2017-
De Jacht (1 seizoen)Thriller20167.2
De PartizanenCabaret2017-
Het Regent Gehaktballen (1 seizoen)Kinderserie2017-
Cyborg InsectenDocu2016-
De Bouw van het Meest Luxueuze Cruisschip OoitDocu2013-
Dead of Summer (1 seizoen)Drama20166.2
PatserCrime20187.0
The RecallHorror20174.7
Meester KikkerFamilie20166.3
Superstar Chef (1 seizoen)Programma2018-
Foute Vriendinnen (1 seizoen)Programma2018-
De Sprookjesmusical Klaas VaakMusical2017-
De Tocht door de Himalaya (1 seizoen)Docu2016-
Inside the Monkey LabDocu2015-
Hoe de Rijken Leven (3 seizoenen)Docu2015-
AutomataActie20146.1
RememberDrama20157.4
DelinquentThriller20165.9
Time to Dance (1 seizoen)Programma2018-
NCIS New Orleans (2 seizoenen)Crime20146.8
MocrorappersDocu2016-
De Noodkreet in de FlesDrama20167.0
The Humanity BureauActie20175.9
Bing (1 seizoen)Kinderserie2014-
The Bounty HunterKomedie20105.5
InconceivableDrama20175.2
Crossing Lines (3 seizoenen)Crime20147.4
Vampierzusjes 2: Vleermuizen in je BuikKomedie20145.4
Een Toekomst Zonder AfvalDocu2016-
Lebbis - Het Grijze GebiedCabaret2015-
Een Huis Cadeau GevenDocu2017-
Levenslang Met Dwang (3 seizoenen)Programma2018-
Vermogens in Nederland (1 seizoen)Docu2017-
De Jongens Tegen de Meisjes (1 seizoen)Programma2018-
Professor Nicolai en Dr. Beckand (3 seizoenen)Programma2018-
Wannabees (1 seizoen)Programma2018-
Levenslied (2 seizoenen)Drama20137.4
American Idol (seizoen 16)Reality2018-
Youp van 't Hek - Een Vloek en een ZuchtCabaret2017-
BN'ers in Therapie (1 seizoen)Reality2018-
Lil' Kleine - Alleen TourDocu2018-
Achter de WallenDocu2016-
Vamos met de Familie Pos (1 seizoen)Reality2018-
Ripper Street (5 seizoenen)Crime20128.1
De Boeing 747: De Jumbo die Reizen Voorgoed VeranderdeDocu2015-
Een Man die Ove HeetDrama20157.7
Wonders of the SeaDocu2017-
Mr. Bean (1 seizoen)Komedie19958.5
Love Daily (1 seizoen)Drama20187.5
Mijn Dino en IkKinderfilm2017-
Liar (1 seizoen)Thriller20177.1
Alles over het Huwelijk van Harry en MeghanDocu2018-
Harry & Meghan: A Royal RomanceDocu2018-
De Vijf en de PiratenschatFamilie20155.2
De Beste Verleiders (1 seizoen)Programma2018-
La Isla MinimaDrama20147.3
McLeod's Daughters (6 seizoenen)Drama20037.2
Dr. KnockKomedie20175.8
SaltActie20106.4
Lijn 32 (1 seizoen)Thriller20127.3
Gordon en Estelle: Weg Ermee! (1 seizoen)Programma2018-
Narcostaat NLDocu2018-
Love & FriendshipDrama20166.4
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret2004-
De Reis van Je Leven (1 seizoen)Programma2018-
The Royals (4 seizoenen)Drama20187.5
Online Misbruik Aangepakt (1 seizoen)Programma2018-
Wild CardActie20155.6
It Takes 2 (2 seizoenen)Reality2018-
The Therapist (1 seizoen)Programma2018-
Der Staat Gegen Fritz BauerDrama20157.1
Celblok H (4 seizoenen)Drama20177.3
Michella Rijdt Door (1 seizoen)Reality2018-
SuffragetteDrama20156.9
The Amsterdam Project (1 seizoen)Programma2018-
Married With Children (11 seizoenen)Komedie19888.1
Hans Teeuwen - Echte RancuneCabaret2018-
Achtergronden van de L.A. RiotsDocu2017-
Manhattan NocturneThriller20166.2
ChocolatDrama20167.1
Making a Model (1 seizoen)Reality2018-
Wolf Creek (2 seizoenen)Horror20166.1
CloudboyFamilie2017-
Make or Break (1 seizoen)Reality2018-
Als de Dijken Breken (1 seizoen)Drama20166.7
René van Meurs - Even Goede VriendenCabaret2018-
Ajax - Feyenoord: Achter de RivaliteitDocu2017-
Too Young to DieDocu2017-
Christina Curry: In Real LifeDocu2017-
Noisey BrusselDocu2017-
Peppa Pig (1 seizoen)Kinderserie20046.4
Rico Verhoeven: Vader, Vechtmachine en WereldkampioenDocu2017-
De Ultieme Tocht van Rusland naar Iran (1 seizoen)Docu2017-
Confess (1 seizoen)Drama20178.5
Bassie & Adriaan en de Geheimzinnige Opdracht (1 seizoen)Kinderserie1992-
Bassie & Adriaan en de Reis vol Verrassingen (1 seizoen)Kinderserie1994-
Son of a GunActie20146.6
My Big Fat Gypsy Wedding (1 seizoen)Docu20115.8
Benidorm Bastards en de Boefjes (1 seizoen)Komedie2018-
GilbertFamilie2016-
TonioDrama20167.1
Madiba (1 seizoen)Drama20176.5
Slumdog MillionaireDrama20088.0
Barbie Dreamtopia (1 seizoen)Kinderen2017-
Boven is het StilDrama20136.5
Opdienen of Afserveren (1 seizoen)Reality2018-
De Renovatie van TsjernobylDocu2017-
Curvy Supermodel (1 seizoen)Talentenjacht2018-
Models in Cape Town (1 seizoen)Reality2018-
Terminator GenisysActie20156.5
Bassie en Adriaan en de Liedjes uit Grootmoeders Tijd (1 seizoen)Kinderserie1995-
Bassie en Adriaan en de Verzonken Stad (1 seizoen)Kinderserie19897.7
Het Lied van de ZeeFamilie20148.1
Crime Stories (4 seizoenen)Docu2008-
SUSPECTS (2 seizoenen)Crime20187.0
Doe het Lekker Zelf (1 seizoen)Reality2018-
De Legerhelden van Prins HarryDocu2014-
Pudding TFamilie20126.8
De Slechtste Chauffeur van Nederland VIPS (1 seizoen)Reality2018-
De Leugendetective (1 seizoen)Reality2018-
Bibi en Tina de FilmFamilie20154.8
Dr. Proktors SchetenpoederFamilie20145.5
Reis naar het NoordenFamilie20157.3
BurntKomedie20156.6
Beste Kijkers (1 seizoen)Programma2018-
Monchhichi (1 seizoen)Kinderen2017-
De Indrukwekkende Ontwikkeling van de RuimtevaartDocu2017-
Tika Taka Touzani (3 seizoenen)Reality2018-
Only God ForgivesDrama20135.7
PiepkuikensDrama20146.9
Before I WakeHorror20166.2
Life, AnimatedDocu20167.5
Crossrail - De Nieuwe Metrolijn voor LondenDocu2017-
Orla de KikkerslikkerFamilie2011-
Publieke WerkenDrama20166.7
FrankKomedie20147.0
Ready for Take-Off (2 seizoenen)Reality2016-
De Geschiedenis van Comedy (1 seizoen)Docu2017-
Let Us PreyHorror20145.7
Salamander (2 seizoenen)Crime20187.6
Moordvrouw (7 seizoenen)Crime20186.3
Emil en Ida van de HazelhoeveKinderen20135.5
IroncladActie20116.2
Continuum (3 seizoenen)Sci-Fi20147.7
YouthDrama20157.3
The WolfpackDocu20157.0
Dark Was the NightHorror20145.6
Ruth and AlexDrama20146.2
Bob de Bouwer (seizoen 19)Kinderen20165.4
In A Better WorldDrama20107.7
Siv gaat LogerenFamilie20165.4
Van der Vorst Zoekt SpullenProgramma2018-
De Kernramp van FukushimaDocu2015-
Het Oor van Van GoghDocu2016-
Antboy 3: The Final ChapterFamilie20165.0
Killing SalazarActie20164.0
Peter Pannekoek - Zacht van BinnenCabaret2018-
Starz (1 seizoen)Kinderen2016-
De Jaren Tachtig (1 seizoen)Docu2016-
Weg van JouRomance20176.5
D'ArdennenDrama20156.8
Lelijke Eendjes (seizoen 3)Programma2018-
Louder Than BombsDrama20156.6
Top GunActie19866.9
Op Goed Geluk (1 seizoen)Programma2018-
Term LifeThriller20165.5
Antboy en de Wraak van de Rode FurieFamilie20145.3
De Laatste Dagen van Aurelia BrouwersDocu2018-
The Tunnel (3 seizoenen)Crime20177.7
De Jaren Zeventig (1 seizoen)Docu2015-
Raafje met de Rode SokKinderen20157.2
DeathgasmHorror20156.3
Zon, Zuipen, Ziekenhuis (1 seizoen)Reality2018-
FilthKomedie20137.1
Solan & Ludwig, de grote kaasraceFamilie20156.4
Sniper: Special OpsActie20163.3
AntboyFamilie20145.2
RTL Gezondheidstest (1 seizoen)Programma2018-
Beyond SleepDrama20166.1
Before I Go To SleepThriller20146.3
Married at First Sight USA (1 seizoen)Programma2014-
Mini en de MuggenKinderen20145.8
De Jaren Zestig (1 seizoen)Docu2013-
Lotte en de MaansteenKinderen20146.4
Dummie de Mummie 3Familie20176.3
Bunker of the DeadHorror20153.8
MeninoFamilie20137.6
I Am WrathActie20165.3
MudDrama20127.4
De Gevaren van KunstlichtDocu2012-
Barely LethalActie20155.4
Jo Frost On Britain's Killer KidsReality2017-
Charlie MortdecaiKomedie20155.5
Where to Invade Next?Docu20157.6
The GunmanActie20155.8
How To Write LoveRomance20146.2
Flits en het Magische HuisFamilie20136.3
Peaky Blinders (4 seizoenen)Drama20178.8
Upside DownDrama20126.4
Van Huisbaas Tot Huurder (1 seizoen)Reality2017-
Roodkapje de MusicalFamilie2016-
The BoyHorror20166.0
The TrustThriller20165.4
One ChanceDrama20136.8
The Company You KeepDrama20126.4
Oggy The MovieAnimatie20136.3
SpangaS in ActieFamilie20155.4
MalavitaCrime20136.3
Musical PinokkioKinderen2016-
Het Racepretpark van Abu DhabiDocu2015-
SelmaDrama20147.5
Bella Donna'sKomedie20175.6
Ali B - Je Suis AliCabaret2018-
Black Sails (4 seizoenen)Drama20178.3
GuardiansActie20173.9
Remember MeRomance20107.2
12 Years a SlaveDrama20138.1
PijnstillersDrama20146.6
Wakker Worden (1 seizoen)Drama2018-
5 Jaar Later (1 seizoen)Programma2018-
Beautiful CreaturesFantasy20136.2
Guidance (3 seizoen)Drama20176.0
AbductionThriller20115.1
EliminatorsActie20165.5
Brasserie ValentijnRomance20155.2
Spionnen OpgeleidDocu2016-
Valentine's AgainRomance20176.5
KnowingActie20096.2
Spring BreakersDrama20125.3
Najib Amhali - I AmhaliCabaret2017-
Planet 51Familie20096.1
Michiel de RuyterActie20157.0
Killer JoeCrime20116.7
Warm BodiesRomance20136.9
RokjesdagKomedie20165.4
Pups United NLFamilie20144.6
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2017Cabaret2017-
The ProgramDrama20156.5
Sid de Slimmerik (1 seizoen)Kinderserie2008-
Mijn Opa de BankroverFamilie20116.0
Jokie (1 seizoen)Kinderserie2012-
Dansen op de VulkaanDrama20145.9
Cobra 11 (9 seizoenen)Crime20116.3
Boy 7Thriller20155.8
Little People (seizoen 2)Kinderen2016-
Beauty and the Beast (4 seizoenen)Drama20167.2
De Kracht van VervelingDocu2012-
SneekweekThriller20164.7
Mannenharten 2Komedie20155.7
De Unieke Wereld van LEGO met KerstDocu2016-
Patatje OorlogFamilie20116.2
De SurpriseKomedie20146.7
Extreme KerstinkopenDocu2016-
The Girlfriend Experience (2 seizoen)Drama20177.3
FissaKomedie20165.4
Centraal Medisch Centrum (2 seizoenen)Drama2017-
Gordon Gaat Trouwen... Maar Met Wie? (1 seizoen)Reality2017-
The Fall (3 seizoenen)Crime20168.2
Tony: van Chocoladecrimineel tot WereldverbeteraarDocu20168.1
Thomas de Stoomlocomotief: Een Avontuur Buiten SodorKinderen20176.4
Samantha & Michael (6 seizoenen)Reality2017-
Celebrity City Trip (1 seizoen)Reality2017-
Midden in de WinternachtFamilie20136.4
Freakish (2 seizoenen)Horror20166.6
ValentinoRomance20135.2
Herrie in de Druiventros (1 seizoen)Reality2017-
Niko en de Vliegende BrigadeKinderen20086.2
Walking With The EnemyDrama20146.1
PaddingtonKinderen20157.2
Black SeaThriller20146.4
FamilieweekendKomedie20165.6
CSI: Crime Scene Investigation (16 seizoenen)Crime20147.7
Babylon Berlin (2 seizoenen)Drama2017-
Mees Kees op de PlankenFamilie20146.5
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret2010-
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-
Pokémon de Film: Ik Kies Jou!Kinderen20176.7
Chantal Blijft Slapen (4 seizoenen)Reality2017-
Amerika in Kleur (1 seizoen)Docu2017-
De Avonturen van K3 (1 seizoen)Kinderserie2017-
Onschuldig (1 seizoen)Reality2017-
KidnepFamilie20156.6
Dummie de Mummie: de FamiliemusicalMusical2017-
Body of DeceitThriller20155.9
Waarom Vliegtuigen Neerstorten (2 seizoenen)Docu2017-
Ja, Ik Wil!Komedie20156.2
Sint en co: Het Verdwenen BoekKinderen2017-
The Golden Age of ZeppelinsDocu2007-
Bon Bini HollandKomedie20155.6
Er Ist Wieder DaKomedie20157.1
Verdeeld Amerika: VietnamDocu2015-
FoxcatcherDrama20147.0
Brandweerman Sam - Ufo AlarmKinderfilm20165.7
De Ontvoering van Gerrit Jan HeijnDocu2017-
De Wereld van Professionele GamersDocu2008-
Blackie Wil Naar de MaanKinderen20133.5
Knielen op een Bed ViolenDrama20165.8
Models in Paris: Het Echte Leven (1 seizoen)Reality2017-
PestkopDrama2017-
Apple Tree Yard (1 seizoen)Drama20177.1
Fashion ChicksKomedie20155.5
Double Trouble (1 seizoen)Reality2017-
Pipo (1 seizoen)Kinderen2017-
De Speeches van ObamaDocu2017-
Najib en Jandino Live In De KuipCabaret2017-
Dare To Be WildRomance20156.4
Super 4 (2 seizoenen)Kinderen20147.6
Lost in the SunActie20156.0
Geer & Goor (4 seizoenen)Reality2017-
Ivanka Trump: De Echte First Lady van Amerika?Docu2017-
Spreekrecht (1 seizoen)Reality2017-
Vermoord in het Buitenland (1 seizoen)Reality2017-
Little Big Stars (1 seizoen)Reality2017-
Superfabrieken (1 seizoen)Docu2017-
Jul & Julia: HalloweenshowKinderen2014-
Johnny Into the Wild (1 seizoen)Reality2017-
Hallo BungalowKomedie20154.3
Gangland Undercover (2 seizoenen)Actie20178.3
Motorbendes Onder VuurDocu2017-
Lessen uit de Boardroom: Kingfisher AirlinesDocu2015-
The Story of My Life (2 seizoenen)Reality2017-
Zak Storm (1 seizoen)Kinderen20157.5
De Verdwijning van Natalee Holloway (1 seizoen)Docu2017-
Is Homoseksualiteit Te Behandelen?Docu2013-
Hotel in de WolkenDocu2014-
SecurityActie20175.6
Beyond SleepDrama20166.2
Londens Meest Luxe Hotel (1 seizoen)Docu2017-
De Vijf en de Verborgen PiramideFamilie20154.8
Dorsvloer Vol ConfettiDrama20146.9
Kasper van Kooten: Bonte AvondCabaret2017-
VampierzusjesFamilie20125.6
De Ultieme Tocht Door Zuid-Amerika (1 seizoen)Docu2017-
The Quiet OnesHorror20135.1
Twin Peaks (1 seizoen)Drama2017-
BeestenbootFamilie20155.8
KankerlijersDrama20146.2
The Transporter (2 seizoenen)Actie20126.6
Het Bloedbad van MunchenDocu2016-
De Vijf en het Groene Oog MysterieFamilie20135.4
Tashi (1 seizoen)Kinderen20144.2
Kids in LoveDrama20165.0
Vaders en Moeders (1 seizoen)Komedie2017-
Hoe Duur Was de SuikerDrama20136.7
H2O (Deel 1)Kinderfilm2015-
FlashdanceDrama19836.1
Dallas Buyers ClubDrama20138.0
Prisoners/Fangar (1 seizoen)Thriller2017-
StormwindFamilie20137.0
Achter de Schermen bij Thunderbirds are GoDocu2015-
Rapunzel de MusicalFamilie2013-
Free The MindDocu2012-
Mojicons (1 seizoen)Kinderserie2017-
De Vijf en het Geheim van de VuurtorenFamilie20125.4
The HallowHorror20155.7
Galaxy Park (3 seizoenen)Kinderserie20137.1
Jul & Julia: PiratenshowKinderen2015-
HartenstrijdRomance20165.5
Phileine Zegt SorryKomedie20036.1
Keet en Koen en de Speurtocht naar Bassie en AdriaanFamilie2015-
Bobbi Kristina Browns AutopsieDocu2017-
Diana: Onze MoederDocu2017-
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.7
Kingdom (3 seizoenen)Drama20168.4
Red RaffiFamilie20155.9
That Sugar FilmDocu20167.4
SouthboundHorror20155.9
Jul's VerjaardagsshowKinderen2017-
Paranormal AbductionHorror20124.1
Ik Omhels Je Met Duizend ArmenRomance20066.6
Loch Ness (miniserie)Crime20176.6
Taboo (1 seizoen)Drama20178.7
De 100 Jarige Man Die Uit Het Raam Klom En VerdweenKomedie20137.1
InfiltrantDrama20145.9
De Heineken OntvoeringThriller20116.5
Kidnapping Freddy HeinekenActie20156.1
CatfishDocu20107.1
What Maisie KnewDrama20127.5
UKI (seizoen 1)Kinderserie20106.6
Loenatik, Te Gek!Komedie20146.4
Winners and Losers (5 seizoenen)Komedie20127.2
ROX: Falen is Geen OptieKinderen2011-
Trump: De Presidentscampagne Op de Voet GevolgdDocu2017-
De Grote Improvisatieshow (6 seizoenen)Spelshow2017-
Beruchte Gevangenissen (1 seizoen)Reality2017-
Still AliceDrama20147.5
Becoming ZlatanDocu2015-
Het GeheimFamilie20106.8
Mad Dogs (4 seizoenen)Crime20157.6
Noma - My Perfect StormDocu2015-
JagtenDrama20128.3
VentouxDrama20156.4
Bride FlightDrama20087.1
20 Feet From StardomDocu2013-
2012Actie20095.8
Young WrestlersDocu2016-
Terminator SalvationActie20096.6
Bad Boys 2Actie20036.6
Lolly Lolbroek (2 seizoenen)Kinderserie2016-
The InstituteThriller20174.0
De Ultieme RobotmensDocu2016-
De 12 van Oldenheim (1 seizoen)Thriller2017-
Rox (4 seizoenen)Kinderserie20146.8
Dave en Donny Doen Zaken (1 seizoen)Reality2017-
The Real Mad Men of AdvertisingDocu2017-
Het Handboek Voor de HipsterDocu2016-
De Muur van Donald TrumpDocu2017-
Armin van Buuren: Armin Only EmbraceMuziek2017-
ChefKomedie20147.3
Armin van Buuren Is Mr. Perfect (1 seizoen)Docu2017-
The Replacement (miniserie)Drama20176.8
Hotel SynDROOM (1 seizoen)Reality2017-
Ticket Naar de RuimteDocu2016-
Verslaafd Aan UitgevenDocu2016-
A Haunting HistoryDocu2016-
Spectaculaire Bruggen (1 seizoen)Docu2016-
Uncharted AmazonDocu2016-
Annedroids (4 seizoenen)Familieserie20167.4
DINO (4 seizoenen)Reality2017-
Jul & Julia: Het SleutelmysterieKinderen2016-
's Werelds Grootste BloemenveilingDocu2016-
Chuggington Medaille Race (1 seizoen)Kinderen20106.0
Term LifeThriller20165.5
August: Osage CountyDrama20137.2
Fernando Ricksen - De Finale StrijdDocu2017-
Wild Colombia (1 seizoen)Docu2016-
David Blaine: Spectacle of the RealDocu2013-
Buurman en Buurman - Al 40 Jaar de Beste VriendenAnimatie20167.3
Voor ik het Vergeet (1 seizoen)Reality2017-
Secrets of Wild IndiaDocu20128.2
Onbekende DubbelgangersDocu2016-
PrisonersThriller20138.1
RebelsDocu2013-
Transit HavanaDocu2016-
Killing SalazarActie20163.9
Rappers Achter de Tralies (1 seizoen)Reality2017-
Wild IndonesiaDocu20148.1
Rendez-VousThriller20155.9
LucyActie20146.4
Ereveld Vol LevenDocu2016-
Wild Animal Reunions (1 seizoen)Docu2016-
Jack Bestelt een BroertjeFamilie20156.0
Janzen en van Dijk (1 seizoen)Reality2017-
Wild CardActie20155.6
Of Ik Gek BenDrama20167.2
Soof 2Komedie20166.1
Source CodeActie20117.5
Darts: Van Kroeg Tot WereldpodiumDocu2016-
Blue ValentineDrama20107.4
Life Stories (1 seizoen)Docu2015-
Richard Hammond in de JungleDocu2015-
Beaufort (1 seizoen)Reality2017-
Het Ondergrondse Netwerk van Londen (1 seizoen)Docu2016-
‘s Werelds Duurste SpeelgoedDocu2015-
Der UntergangDrama20048.3
FataalDrama20166.5
The Last StandActie20136.4
De ReünieThriller20155.5
Het Droomstadion van SingaporeDocu2014-
Wizzy en Woppy (1 seizoen)Kinderserie2014-
Pim & Pom (1 seizoen)Kinderen20117.4
Rijke Ruziënde BurenDocu2016-
The HoarderHorror20154.5
Het Beste voor je Kind (1 seizoen)Reality2017-
How I Spent My Summer VacationActie20127.0
Magic in the MoonlightDrama20146.6
The Next Three DaysThriller20107.4
In de Keuken van een All You Can EatDocu2016-
Masha Vertelt Sprookjes (2 seizoenen)Kinderen20148.1
De Man Die 750 Miljoen Dollar StalDocu2011-
The PrinceActie20144.6
De Tweede Wereldoorlog in Kleur (1 seizoen)Docu2009-
Ramses (mini-serie)Drama20148.0
BacheloretteKomedie20125.3
HellionsHorror20154.3
Thanks for SharingRomance20126.4
Vet HardKomedie20046.5
Larry CrowneRomance20116.1
TakenActie20087.8
Taken 2Actie20126.3
Chuggington (5 seizoenen)Kinderserie20146.4
Je Huis als HotelDocu2016
American HustleDrama20137.3
IroncladActie20116.2
ParkerActie20136.2
GoneThriller20125.9
Unforgettable (4 seizoenen)Crime20166.7
De Hollywoodfilm van SaddamDocu2016-
Mega Storm AftermathDocu2013-
Air Crash Investigations AlaskaDocu2016-
EatersHorror20152.7
MudDrama20127.5
Law Abiding CitizenThriller20097.4
The Nanny DiariesKomedie20076.2
Superluxe VakantiesDocu2016-
I Spit On Your Grave 2Horror20135.7
The King's SpeechDrama20108.0
My First Holiday (1 seizoen)Reality2017-
A Little Bit of HeavenDrama20116.3
Alles Mag Op ZondagKomedie2017-
GrandMuziek2015-
DivergentActie20146.7
Miss Moon (1 seizoen)Kinderen2016-
Levensgevaarlijke LandingenDocu2016-
MajesteitDrama20106.6
The AppearingHorror20133.0
De Spion van OranjeKomedie20093.6
The Magic of Belle IsleDrama20127.0
The ReboundKomedie20096.4
Terug Naar de KustThriller20096.4
TarzanAvontuur20134.8
St. VincentKomedie20147.3
Stormwind 2Familie20156.5
Jensen Kiest Voor Amerika (1 seizoen)Reality2016-
De Bouw van 's Werelds Snelste KlipperDocu2016-
House at the End of the StreetHorror20125.6
Fast GirlsDrama20126.2
Devil's KnotDrama20146.1
Bullet to the HeadActie20125.7
Dumb and Dumber ToKomedie20145.7
The WayDrama20107.4
Our Idiot BrotherKomedie20116.4
The Murder Of Sadie HartleyDocu20167.0
Het Kleine SpookjeKinderen20165.8
De MegabrouwerijDocu2015-
BuriedThriller20107.0
Peter R. De Vries: Internetpesters Aangepakt Reality2016-
Johan en de VerenkoningKinderen20146.1
Het Icoon Karl LagerfeldDocu2014-
In Their Own Words: Muhammad AliDocu20158.1
The CovenHorror20152.1
EdenThriller20126.7
Humans (2 seizoenen)Drama20158.1
De Toekomst is NuDocu2015-
Picknick met Taart (1 seizoen)Kinderen2012-
De Roelvinkjes (1 seizoen)Reality2015-
Dave het Huis uit (1 seizoen)Reality2016-
Een Modern Sprookje: RoodkapjeFamilie2017-
Pelle en de WaterdievenKinderen20105.4
Delivery ManKomedie20136.4
Infinitely Polar BearDrama20147.0
Het Muzikale BreinDocu2009-
112 Noodoproep: De Echte VerhalenReality2016-
John WickActie20157.2
De Wensboom (2 seizoenen)Reality2016-
The ImpossibleDrama20127.6
Africa's HuntersDocu2016-
FinnFamilie20136.7
Code of HonorActie20164.3
Letters to JulietKomedie20106.5
De Razendsnelle Ontwikkeling van TechnologieDocu2016-
Andy & Melisa (1 seizoen)Reality2015-
The Hunger Games: Catching FireActie20137.6
Medici: Masters of Florence (1 seizoen)Drama20168.2
Backstage bij LEGO Tijdens de FeestdagenDocu2016-
A Princess for ChristmasRomance20116.5
Zicht op GeluidDocu2015-
All-in Kitchen (1 seizoen)Komedie2016-
Oh Oh Daar Gaan We Weer (1 seizoen)Reality2016-
Jo Frost: Nanny On Tour (2 seizoenen)Reality2016-
Cloud AtlasDrama20127.5
HomiesKomedie20145.9
The Hunger GamesActie20127.3
NextActie20076.2
Planet HuntersDocu2012-
BarefootKomedie20146.6
Mees Kees op KampKinderen2013-
Closed CircuitCrime20136.2
OorlogsgeheimenFamilie20147.1
Het ChocoladedieetDocu2015-
Million Pound Party PeopleDocu2016-
A Walk Among the TombstonesActie20136.5
Sint & Co (1 seizoen)Kinderen2016-
De Dolle Tweeling 3Kinderen20135.6
De Rijke Jeugd op Social MediaDocu2016-
De Postorder BruidDocu2014-
Cabin Fever 3: Patient ZeroHorror20144.5
Slumdog MillionaireDrama20088.0
Song for MarionDrama20127.2
Peperdure KerstDocu2016-
Galileo SpecialReality2016-
Cherry TreeHorror20154.1
Roy Donders: Stylist van het Zuiden (4 seizoenen)Reality2015-
Killer EliteActie20116.5
Mees KeesFamilie20126.7
ShameDrama20117.3
In Jouw NaamDrama20145.9
De Waarheid achter GoudDocu2015-
Dark SkiesHorror20136.3
Justin and the Knights of ValourKinderen20136.1
Peperdure Woningen (1 seizoen)Docu2016-
Op Kamers in LondenDocu2014-
August: Osage CountyDrama20137.3
Vicky Cristina BarcelonaRomance20087.2
Buch in de Bajes (1 seizoen)Reality2015-
Philippe Geubels - Made in BelgiumCabaret2012-
Brigitte Kaandorp - Grande de Luxe Extra PlusCabaret2014-
Asterix en Obelix bij de BrittenFamilie20125.3
MI-5 Spooks: The Greater GoodActie20156.3
Weemoedt (1 seizoen)Drama2016-
NenaDrama20146.9
Memory HackersDocu2016-
The DuchessDrama20086.9
Guido Weijers - VCabaret2015-
DriveActie20117.8
De Opkomst van RobotsDocu2016-
Onder Het HartKomedie20146.1
Het Ontstaan van SinkholesDocu2015-
Vliegende Auto'sDocu2016-
Arthur & MikeDrama20125.7
WiplalaFamilie20146.2
DNA OntcijferdDocu2012-
The DamnedHorror20135.2
Olympus Has FallenActie20136.5
Digitale OorlogsdreigingDocu2015-
Het Wiskunde MysterieDocu2015-
Love is All You NeedKomedie20126.6
The Cold Light of DayThriller20144.9
JoeDrama20136.9
DreddActie20127.1
Is Alzheimer Te Stoppen?Docu2015-
De Crowdfunding RevolutieDocu2015-
Undercover Bij de JihadDocu2016-
Bon Dieu!Komedie20147.0
The Five (1 seizoen)Crime20167.5
Het Leven in het Witte HuisDocu2016-
De Bètavrouw In OpkomstDocu2015-
De TweelingDrama20027.5
Rijke ImmigrantenDocu2016-
's Werelds Beroemdste TreinDocu2015-
AmyDocu20157.8
Verjaagd door de Oorlog (1 seizoen)Docu2016-
CSI Cyber (2 seizoenen)Crime20165.1
Eyewitness (miniserie)Crime20147.4
Blazing Team (1 seizoen)Kinderen2015-
Roots (miniserie)Drama20167.8
The MechanicActie20116.6
American HeistActie20145.2
Chez NousKomedie20136.6
H2O: Just Add Water (2 seizoenen)Kinderen20087.2
PrematureKomedie20145.9
BorgmanThriller20136.8
DianaDrama20135.5
Mary: The Making of a PrincessRomance20156.0
Nightmare on EverestDocu2016-
Hello Kitty and Friends (1 seizoen)Kinderen20086.3
Splitting Up Together (seizoen 1)Komedie20167.4
Super Factories: BreitlingDocu20127.8
Fast GirlsDrama20126.2
I Am a Woman NowDocu20117.6
Heksen Bestaan NietFamilie20145.8
De Bende van OssDrama20116.4
From Paris with LoveActie20106.5
Seeking a Friend for the End of the WorldDrama20126.7
18 Kids and CountingDocu2015-
Pak Van Mijn HartRomance20145.6
Walk of ShameKomedie20146.0
Wrong Time Wrong PlaceDocu20126.7
WonderbroedersKomedie20145.7
Bumba Gaat op Reis (Show)Kinderen2015-
Wild RomanceDrama20066.2
El Chapo and Sean Penn: Bungle in the JungleDocu2016-
Murder Rap: Inside the Biggie and Tupac MurdersDocu20157.6
Maya de Bij (1 seizoen)Kinderserie2012-
SerenaDocu2015-
Your Sister's SisterKomedie20116.7
Het Huis Anubis: De Graal der Eeuwige VriendschapKinderen2009-
Brick MansionsActie20145.7
Het Zonnetje in Huis (9 seizoenen)Komedie19946.1
How I Spent my Summer VacationActie20127.0
Kabouter Plop is JarigKinderfilm2007-
Het Nieuwe RijksmuseumDocu2014-
De van Waveren TapesDocu20127.6
Dobus: Welkom in het CircusKinderfilm2011-
Deadline 14/10 (1 seizoen)Drama20127.0
CuracaoDocu2010-
Waarom Ben ik Single?Docu2013-
In Defense of FoodDocu20157.7
The Player (seizoen 1)Crime20157.1
BloedlinkThriller20146.1
Het Huis Anubis: De Legende van het SpooktheaterKinderen2009-
Midnight in ParisDrama20117.7
Voetbal Inside: Football Fight ClubDocu2014-
Kees & Co (8 seizoenen)Komedie20066.6
Belle en het BeestFamiliefilm20146.4
HeidiKinderserie20157.5
Zuidflank (1 seizoen)Drama20136.9
Coppers (1 seizoen)Crime20166.3
De Grote Fuck Valentijn ComedyshowCabaret2016-
The SwitchRomance20106.1
Onschuldig Achter de TraliesDocu2014-
Karsu – I Hide a SecretDocu2012-
BacheloretteRomance20125.3
The Only SonDocu20127.6
Het Effect Van Porno Op Je BreinDocu2013-
President Trump: Can He Really Win?Docu2016-
Bobby en de GeestenjagersFamilie20135.8
Zwarte Tulp (2 seizoenen)Drama20167.5
The Perks of Being a WallflowerDrama20128.0
De BabyDocu2012-
Vrouwen en VuurwapensDocu2013-
K3 De Wereld RondKinderfilm2004-
K3's Verjaardagsshow 15 JaarKinderfilm2013-
K3 en het WensspelKinderfilm2010-
K3 BengeltjesKinderfilm2012-
K3 en het HeksenexamenKinderfilm2006-
20 Jaar Samson & GertKomedie2010-
K3 in Concert 2012 (Live in Ahoy)Concert2012-
HerRomance20138.0
Wickie en de Sterke MannenFamiliefilm20095.9
The Expendables 2Actie20126.7
Verdwaald in het GeheugenpaleisDocu20106.9
Piet Piraat en de Kleine DinoKinderfilm2008-
Exclusieve Auto’sDocu2015-
A Case of YouRomance20135.6
Plop Gaat TrouwenKinderfilm2011-
De Geheime Joran TapesDocu2016-
Doris (1 seizoen)Komedie20137.0
De Crisis Als BusinessmodelDocu2015-
American HustleThriller20137.3
Stuk!Thriller20144.9
Pim en Pom: Het Grote AvontuurKinderfilm20137.6
Hoe de Rijken Hun Leven VerlengenDocu2016-
The Wolf of Wall StreetDrama20138.3
Daar Komt Dobus (1 seizoen)Kinderserie2014-
BordersDocu20136.2
Piet Piraat en de Betoverde KroonFamiliefilm20055.0
Gran Hotel (3 seizoenen)Drama20128.5
Wakker In een Boze DroomDocu20136.3
ZombieDocu20136.9
Plop Vertelt... (2 seizoenen)Kinderserie2016-
Mega Mindy (1 seizoen)Kinderserie2013-
Mega Mindy en het Zwarte KristalKinderfilm2010-
De Unieke Wereld Van LegoDocu20147.8
Dit is K3! (1 seizoen)Kinderserie2015-
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie2012
The Magic of HeinekenDocu20146.5
De Wereld van Donald TrumpDocu20166.3
K3 Kan Het! (2 seizoenen)Kinderserie2014-
HartenstraatRomance20146.3
Bumba, Bravo Babilu (seizoen 1)Kinderserie2014-
Zigby (1 seizoen)Kinderserie20157.0
Florries Draakjes (1 seizoen)Kinderserie2015-
Escape PlanActie20136.7
Het BombardementDrama20123.8
What To Expect When You're ExpectingKomedie20125.7
Jabaloe (1 seizoen)Kinderserie2012-
Return To HomsDocu20137.8
Liefde Via een AppDocu2015-
Kabouter Plop: De KabouterpaashaasKinderfilm2010-
Toen Was Geluk Heel GewoonKomedie20145.7
Trots en VerlangenDrama2016-
9999Docu20146.9
De Regels van MatthijsDocu20128.0
MannenhartenKomedie20135.7
ClaustrofobiaThriller20125.6
F#ck Nick CannonKomedie20134.4
Wondere Wereld Van Luxe Hotel Taj MahalDocuserie2015-
Stand Up GuysKomedie20126.5
Iliza Shlesinger - War PaintCabaret2013-
Whitney Cummings - Money ShotCabaret2010-
Toscaanse BruiloftRomance20145.1
The Cabin in the WoodsHorror20127.0
Wonderschool (1 seizoen)Kinderserie2015-
K3's Verjaardagsshow 15 JaarMuziek2013-
DL Hughley - ResetCabaret2012-
The DuchessDrama20086.8
Jimmy Carr - Laughing and JokingCabaret20137.8
ViceActie20154.1
Verliefd op IbizaKomedie20134.8
Een modern sprookje: Prinses op de erwtFamiliefilm2015-
Gooische vrouwen 2Drama20146.0
OldboyActie20135.8
One for the MoneyKomedie20125.3
Chasing MavericksDrama20127.2
The HostSci-Fi20135.9
SoofKomedie20136.7
Lucia de B.Drama20147.1
RushActie20138.2
Thanks For SharingKomedie20126.4
HummingbirdActie20136.2
Divorce (4 seizoenen)Komedie20157.6
Kattenoog: Het Geheim van de Griezelclub (1 seizoen)Mysterie2015-
10 YearsKomedie20116.1
Robocar Poli (1 seizoen)Kinderserie2011-
Side EffectsDrama20137.1
Handelen in Auto's van TonnenDocu2015-
CrushHorror20145.7
Hannibal (3 seizoenen)Crime20148.7
Mandela: Long Walk to FreedomDrama20137.1
Girl Most LikelyKomedie20125.8
The Frozen GroundCrime20136.4
So UndercoverKomedie20124.9
The Place Beyond the PinesDrama20127.3
Frits & FrankyKomedie20135.5
De Berlijnse Muur: Ontsnappen uit de DDRDocu2015-
Knoester en BerkelientjeKinderfilm2010-
Empire StateActie20135.2
SnitchActie20136.5
Bluf (2 seizoenen)Drama20156.6
Lotte van UitvindersdorpKomedie20067.1
KnoesterAvontuur20096.0
De Drie RoversAnimatie20077.1
WolfCrime20137.3
KenauActie20146.4
Laban Het Kleine SpookjeKinderfilm20066.2
End of WatchThriller20127.7
Hit and RunKomedie20126.1
Mees KeesKomedie20126.7
Brandweerman Sam: Helden van de StormKinderfilm2015-
Bros Before HosKomedie20136.4
Prinses Lillifee en de Kleine EenhoornFamiliefilm20114.2
Pelle en de DierenroversKinderfilm2014-
Bassie en Adriaan en het Geheim van de SchatkaartKinderserie19877.8
The Haunting in GeorgiaHorror20135.2
Kabouter Plop (1 aflevering)Kinderserie20036.6
Bassie & Adriaan en de Verdwenen KroonKinderserie19887.8
Bassie & Adriaan en de Huilende ProfessorKinderserie19827.3
Het DinerDrama20136.1
Bassie & Adriaan en de DiamantKinderserie19797.6
Suske en Wiske: De Texas RakkersAvontuur20095.6
Feuten: Het FeestjeDrama20135.7
Bassie & Adriaan en de PlaaggeestKinderserie19787.3
Mega Mindy en het Zwarte KristalKinderfilm20105.4
Thomas de Stoomlocomotief: Sodors LegendeKinderfilm20157.2
De EetclubThriller20105.0
Assepoester de MusicalMusical2014-
Sneeuwwitje de MusicalFamiliefilm2014-
SmoorverliefdRomance20134.8
Asterix en Obelix bij de BrittenFamiliefilm20125.3
SafeActie20126.5
I Don't Know How She Does ItKomedie20114.8
Buurman en Buurman (9 seizoenen)Kinderserie20117.8
Feuten (Seizoen 1)Drama20107.5
Assepoester: Een Modern SprookjeFamiliefilm20145.0
Raaf de Kleine RoverKinderfilm20126.5
Dream HouseThriller20115.9
ColombianaActie20116.4
Thomas de Stoomlocomotief (seizoen 18 en 19)Kinderserie20157.0
The Cold Light of DayActie20124.9
Zero Dark ThirtyThriller20127.4
Broken CityThriller20136.2
Calimero (1 seizoen)Kinderserie20147.8
ArbitrageDrama20126.6
Costa! (4 seizoenen)Drama2004-
Volle MaanRomance20024.1
THOR - De Legende van WalhallaKomedie20125.1
Dennis de Bengel in Cruise ControlKinderfilm20026.2
Brandweerman Sam: Brand in PiekepolderKinderfilm20106.5
Baantjer (9 seizoenen)Crime20066.9
DaglichtThriler20137.0
The WordsRomance20127.1
Liever VerliefdRomance20036.0
Inspector Gadget's Laatste ZaakKinderfilm20024.8
Van Speijk (2 seizoenen)Crime20067.4
FlorisAvontuur20044.3
Alex CrossActie20125.1
Ellis in GlamourlandKomedie20045.8
AppThriller20135.4
Vrouwenvleugel (3 seizoenen)Crime19937.2
A Few Best MenKomedie20115.8
Leve BoerenliefdeRomance20134.6
Ushi Must MarryKomedie20133.0
TroetelbeertjesKinderserie20125.5
Blauw Blauw (2 seizoenen)Crime20017.6
Snuf de Hond en de IJsvogelFamiliefilm20105.4
Heksje Lilly en de reis naar MandolanFamiliefilm20114.8
Conni (1 seizoen)Kinderserie20126.7
Nijntje: Kleuren, Cijfers en VormenKinderserie1996-
Rudolf (1 seizoen)Animatie2009-
Otto is een NeushoornKinderfilm20134.8
Mike de Ridder (1 seizoen)Kinderserie20146.6
Pieter Post (1 seizoen)Kinderserie19816.7
The CoveDocu20098.5
ExamThriller20096.9
BrothersDrama20097.1
Dunya & DesieDrama20086.7
Killer EliteActie20116.5
Toy BoyKomedie20104.2
Ciske de RatDrama19847
Dolfje WeerwolfjeFamilie20116.2
Dragon EyesActie20124.5
De Dolle Tweeling 2Familie20124.5
Kikker en zijn vriendjesKinderserie2008-
AlibiRomance20066.5
Gooische Frieten (1 seizoen)Komedie20107.4
Gooische Vrouwen (5 seizoenen)Drama20097.2
Alpha and OmegaKomedie20105.3
LimoAvontuur20094.5
Ja Zuster Nee ZusterKomedie20026.8
Kameleon 2Avontuur20056
KauwboyDrama20127.1
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.4
One LifeDocu20117.9
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.5
Heksje LillyFamilie20095.2
El BulliDocu20106.3
Penny's ShadowAvontuur20116.3
Pluk van de PettefletFamiliefilm20046.1
Gooische Vrouwen The MovieDrama20116.2
RabatDrama20117.1
RadeloosDrama20086.4
RazendDrama20116.2
Rozengeur & Wodka LimeDrama20016
Schippers van de KameleonFamiliefilm20036.1
SetupActie20114.4
Snuf de HondAvontuur20086.5
Space DogsKomedie20105.3
SüskindDrama20126.9
TapedThriller20126.3
TBSThriller20087.2
De GriezelbusFamiliefilm20055.4
The LedgeDrama20116.6
The Magic of Belle IsleKomedie20127
The MechanicActie20116.6
The WayKomedie20107.4
TimboektoeDrama20076
TirzaDrama20106.4
TranssiberianCrime20086.7
WestenwindDrama19996
Woezel & PipKinderserie2010
WSV De OptimistKinderserie2013
Flodder 3Komedie19955.2
EscapeHorror20113
Achtste Groepers Huilen NietDrama20127.6
AfblijvenFamilie20065.6
Alle TijdDrama20116.7
Escobar The Drugs Lord (1 seizoen)Crime20128.6
DoodslagThriller20126.8
Dennis de BengelKomedie19935.4
DefianceActie20087.2
De NoorderlingenKomedie19927.5
De LiftHorror19836.3
De Daltons (1 seizoen)Kinderserie19998.4
De Bende van OssDrama20116.4
All Stars 2 - Old StarsKomedie20116.2
De dolle TweelingFamilie20105
De Brief van de KoningAvontuur20085.8
JackieDrama20126.9
InkheartAvontuur20086.1
Dok 12 (1 seizoen)Crime20014.4
In OranjeFamilie20046.6
Dood eindHorror20064.7
Alleen maar Nette MensenDrama20125.7
Bumba (1 seizoen)Kinderserie20045.5
BellicherActie20126.3
Hoe overleef ik mezelf?Drama20086.1
Het Meisje en de DoodDrama20126.3
KnofjeKinderserie20017.5
Casper's SpookschoolKinderfilm20064.5
BrakeThriller20126.1
Brammetje BaasFamilie20126.8
De Geweldige BeerFamilie20115.6
LenaDrama20116.4
MalaikaDrama20137.1
Love HurtsDrama2013-
Lizzie McGuireKomedie20016.5
Lover of LoserDrama20096
AbeltjeFamilie19985.9
Maya de BijKinderserie19757
FlodderKomedie19866.5
AngstHorror19837.6
MustiKinderserie19686.2
MinoesKomedie20017
AbelDrama20106.8
IepDrama20106.2
Chuck and Friends (1 seizoen)Kinderserie20106
Flodder 2 in AmerikaKomedie19925.3
FlypaperCrime20116.4
Body LanguageDrama20114.2
NonoAvontuur20126.6
New Kids NitroKomedie20116
OtjeAvontuur19987.5
Ontdek de wereld met NijntjeKinderserie2000
Oesters van Nam KeeDrama20025.4
NijntjeKinderserie2000-
Gadget & Gadgetinis (1 seizoen)Kinderserie20015.3
Dik TromFamilie20106.1
QuizThriller20126
Plan C.Komedie20126.4
Ernst Bobbie en de Geslepen OnixKinderfilm20075.3
New KidsKomedie20077.1
Haar naam was SarahDrama20107.5
New Kids TurboKomedie20106.4
Chloe's Toverkast (1 seizoen)Kinderserie20097.0
Anne Frank Mijn beste VriendinBiografie20095.7
CrankActie20067
De MarathonKomedie20127.5
GangsterboysKomedie20104.0
Girl ModelDocu20116.5
He's Just not that Into YouRomance20096.4
Ernst Bobbie en de Rest (1 seizoen)Kinderen19986.0